Neler Yeni

Babam emeklilik dilekçesini verirken ziraat bankası seçmiş

egle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Eagle
Merhaba arkadaşlar babam emeklilik dilekçesini verdi ama verirken hangi bankadan paranı almak istiyorsun dediklerinde sonra değiştiririz diye Ziraat demiş ama ziraat promosyon vermiyor onun için yapı Kredi ye geçelim diyoruz ama ben Ziraatin web sitesine baktığımda 3 yıl beklemeniz gerekiyormuş bu doğrumu yoksa hemen yapı krediye aldırabilirmiyiz

ibrahimua

80+ Bronze
Merhaba arkadaşlar babam emeklilik dilekçesini verdi ama verirken hangi bankadan paranı almak istiyorsun dediklerinde sonra değiştiririz diye Ziraat demiş ama ziraat promosyon vermiyor onun için yapı Kredi ye geçelim diyoruz ama ben Ziraatin web sitesine baktığımda 3 yıl beklemeniz gerekiyormuş bu doğrumu yoksa hemen yapı krediye aldırabilirmiyiz
Cöpe gitmiş promosyon

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,168
İsim
Emre Zengin
Benim bildiğim aldığınız para bankaya iade edilir, oradan da Yapıkredi'ye geçiş yapabilirsiniz ama siz hiç para almamışsınız. Geçişte büyük ihtimalle bir sorun olmayacaktır. Gene bir bankayla görüşün.

Beklemek zorunda.

egle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Eagle
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bu 5 bin almak var birde 18 bin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim bildiğim aldığınız para bankaya iade edilir, oradan da Yapıkredi'ye geçiş yapabilirsiniz ama siz hiç para almamışsınız. Geçişte büyük ihtimalle bir sorun olmayacaktır. Gene bir bankayla görüşün.
En iyisi bankayla konuşalım

Beklemek zorunda.
Yapmayın hocam ya

Son düzenleme:
Hocam bu 5 bin almak var birde 18 bin

En iyisi bankayla konuşalım

Yapmayın hocam ya
Evet sözleşme yapıldıysa beklemek zorunda. Yoksa başka bankaya geçmek için sözleşmeyi iptal etmesi lazım ve o sözleşme için ücret ödemesi lazım.

egle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Eagle
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet sözleşme yapıldıysa beklemek zorunda. Yoksa başka bankaya geçmek için sözleşmeyi iptal etmesi lazım ve o sözleşme için ücret ödemesi lazım.
Hocam direk bankaya gidip sözleşme imzalamadı oradaki SGK dakk bayan babama maaşınızı hangi bankadan almak istiyorsunuz demiş babamda Ziraat demiş halbuki babamın daha ziraat hesabı bile yok

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,310
Üyeler
141,437
Son üye
rxolly_5
Top Bottom