Neler Yeni

Babam için Google, Youtube ve Film izletecek pc

TheburuQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
TheburuQ
Instagram
buraksrky38
Selamünayleküm, babam için bi pc almak istiyorum (yada toplamak). En az 15 yıllık pc kullanıyor. Youtube 1080p video açamıyor donuyor. Oyun oynanmıcak. Kasma olmadan, sadece google'da gezinti, Youtube 1080p video açabilecek&film açabilecek APU veya ekran kartlı farketmez. Bir pc arıyorum. Eğer hazır sistem varsa link atabilirsiniz veya toplama pc de olur.

Selamünayleküm, babam için bi pc almak istiyorum (yada toplamak). En az 15 yıllık pc kullanıyor. Youtube 1080p video açamıyor donuyor. Oyun oynanmıcak. Kasma olmadan, sadece google'da gezinti, Youtube 1080p video açabilecek&film açabilecek APU veya ekran kartlı farketmez. Bir pc arıyorum. Eğer hazır sistem varsa link atabilirsiniz veya toplama pc de olur.
bütçe?

reftemre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
emre sun
şuanda belirli bir bütçem yok ama çok yüksek bir şey istemem. Sonuçta oyun oynanmıcak
Hiç yeni bilgisayar almaya gerek yok hocam sadece Google içinse onun yerine uyumlu ram ve ssd modeline bak o parçaları yükselt 800 TL gibi bir paraya işin içinden çıkarsın

TheburuQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
TheburuQ
Instagram
buraksrky38
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Açıyormuş kasıyormuş sadece bellek ssd o bilgisayarın kaderini değiştirir gerek yok işlemciye bir de ssd ve ram takması 3 dk sını almaz
aga açıyorda şöyle açıyor. tıklıyorsun çözünürlükten 1080p ye. sonra siyah ekran oluyor 2 saat yüklüyor 1 fps oynatmaya çalışıyor 1 sn sonra tekrar siyah ekran yüklüyor

TheburuQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
TheburuQ
Instagram
buraksrky38
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Videoyu bellek oynatmıyor dostum işlemci dandikse çok bir işe yaramaz
işlemci intel pentium dual core ***** böyle bir şeydi. Numaralarını unuttum
2 gb da ekran kartı var

TheburuQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
163
İsim
TheburuQ
Instagram
buraksrky38
1000 TL'ye i3 4. nesil+anakart+8 gb ram alırsın o tarz bir şey yapsan yeter film video tarayıcı için.
bu dediğin kaç sene götürür sence? ful google için kullanılıcak

r4NG3r

80+ Silver
bu kaç sene götürür sence? ful google için kullanılıcak
Yani ben kardeşime kurdum o işlemciyleyoutube vb gezmesi için sıfır kasmayla kullanıyor ama sen biraz daha güncel bir şey istiyorsun sanırım 3000g felan sistem alabilirsin yarin birgun oyun vb oynanacak olursa yuksetme imkaninda olur

Top Bottom