Neler Yeni

Babamı Yeni PC Almasına Nasıl İkna Ederim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
tuna
istediğin pc ne söyle sen ben 1 veya 2 kişi ile konuşcam onlar belki verir vesen nasıl çalışırsın annene babana yardım edersin söyliyim sen dersini iyi yap annen baban istediğini alır veya ben hediye ederim

cimbom67

80+
Bu işler birazda maddiyat meselesi kardeşim. Babanın alma durumu varsa mutlaka alacaktır istediğini.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
tuna
ben belki alırım hediye ederim hangi pc istiyosan söyle bide senin youtube kanalın mı ? abone ol sende katıl bu eğlenceye o na göre arkadaşlarıma söyleyecem izlesinler video bide abone olsunlar 713 abone lik kanala

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mustafa Eser
Valla benim peder yazın kayısı da çalışırsan alırım dedide sende işe yarar mı bilmem

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Erkan Ersiz
ailemin maddi durumu çok kötü kiradayız yine şükür yaşadığıma
Kusura bakma kardeşimde eğer durumun kötüyse bilgisayar alma hayalini bir kenara bırak. Bilgisayar seni kurtarmayacak. He çok oynamadan duramıyorsan yazın çalış bir yerde al PS4'ünü takıl oyunlarla. Korsan da çıkar o zamana kadar. Senin görevin kendini kurtarmak. Güzel bir iş sahibi olduktan sonra oynarsın oynunla.

Furkan Yurtlu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
877
İsim
Furkan
10 Yıldır Yeni Pc İstiyorum Be Yardım Edin
Onun yanında sürekli pc toplama videoları izle yüksek sesle ondan sonra mutlu bi anında aklına gir 2 3 gün grev gibi bişi yap yani moralini acayip bozmus gibi yap sonra sürekli dışarı çık ama dikkat et kendine malum corona var eve gelince offff canım sıkılıyo Sürekli şikayetçi ol uğraşmalık bişi olsa böyle olmaz falan de sadece baban deil anneninde aklına gir annen de babanı ikna eder bi şekilde işine yaradıysa beğenebilirsin

isimsizüye

80+ Gold
Onun yanında sürekli pc toplama videoları izle yüksek sesle ondan sonra mutlu bi anında aklına gir 2 3 gün grev gibi bişi yap yani moralini acayip bozmus gibi yap sonra sürekli dışarı çık ama dikkat et kendine malum corona var eve gelince offff canım sıkılıyo Sürekli şikayetçi ol uğraşmalık bişi olsa böyle olmaz falan de sadece baban deil anneninde aklına gir annen de babanı ikna eder bi şekilde işine yaradıysa beğenebilirsin
kardeşim ailesinin maddi durumu kötü diyor nasıl alacaklar o durumda

warren_buffet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
474
İsim
Rıdvan Akif Çetinkaya
İlgilendiği Kategoriler
Masaüstü PC , bisiklet , araba
Instagram
@ridvanakifcetinkaya
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198894542408/
Twitter
RidvanakifR
Facebook
ridvanakif.cetinkaya

Furkan_kc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Furkan-koç
ailemin maddi durumu çok kötü kiradayız yine şükür yaşadığıma
Dostum oku adam ol o pc seni kurtarmaz çok çalış ilerde pişman olursun şuan bu dediklerim işine gelmeyebilir ama emin ol ilerde iyi bir mesleğin olmazsa şuan senin çektiğin sıkıntıyı çocuklarının çektiğini hayal et ve çalış
Not:yanlış anlama öğüt vermek haddime değil zaten lise1 gidiyorum sadece öneri sen bilirsin yine

Top Bottom