Neler Yeni

Babamı Yeni PC Almasına Nasıl İkna Ederim?

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,959
İsim
Sarp Yılmaz
10 Yıldır Yeni Pc İstiyorum Be Yardım Edin
yani bu durumda ve bu dolar kuruyla alırsanız zarar edebilirsiniz malum fiyatlar değişebiliyor 6.74 bulmuş dolar kuruyla maalesef :(

yusuf bali

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
521
İsim
yusuf bali
Instagram
_yusufbali_
babanı yanına çağır ve deki baba yeter artık bende herkes gibi yeni pc istiyorum benim sorunum ne sadsadas bi oyun aç gel baba oynayak de tam oyuna başla kolu felan tak sonra tabi kasan bi oyun aç deki baba kasıyor hiçbir şey açılmıyor felan yap

eren43

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Eren bayram
Kendin biraz para birliktir sana her dediklerini yap gözlerine gir sürekli yanlarında bilgisayar toplama videoları izle falan en son alacaklardır ailenin durumu varsa eğer ailenin durumu yoksa boşver bilgisayarı ailen mutluluğun daha önemli.

dashe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Enes Göbütoğlu
artık online eğitimler başlıyor telefondan da oluyor ama sen yinede olmaz de aldır sınıfta kalırım baba de

S1N1OR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Salih ŞEN
Ben pc bozdum valorant çıkacak deli gibi oynamak istiyorum ama babam pc almaz

q7hsn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Hasan Özer
Instagram
https://www.instagram.com/yasuoctur/
Steam
https://steamcommunity.com/id/q7hsn/
Facebook
hasan.ozer.399826
Twitter
yasuoctur
Dostum Biz de istiyorduk olmuyor Kendim çalışıp kendi telefonumu aldım kendim staj maaşımla şuan ryzen7 2700 + rx5500xt li sistem topluyorum yarın inşallah son parça ekran kartını da sipariş edeceğim kendin çalış emeğinle al yaşımda büyük değil yani 18' lokantada günlüğü 50 tl den çalıştım şimdide stajyer öğrenciyim 631 tl aylık devlet veriyor.

PC_ENO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Enes Taha Akpınar
Instagram
enessakpinar
Eğer yaşın tutuyorsa bu virüsten sonra git işe gir alırsın güzel bir sistem bende senin gibiydim derslerim de iyiydi ama almadı bende gittim işe girdim kendi emeğimle aldım boşuna bekleme ama yine de önerim bilgisayarın kablosunu çıkar baba çalışmıyor bu de bana yeni bilgisayar al de veya da bilgisayarım yavaş yenisini istiyom de biraz da anne yardımı al tamam.

Pacrat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
İbrahim Ateşçi
zor bir konu kardeşim. benimde maddi durumum yok. iş bulamayıştan dolayı alamıyorum alınmasınada ikna edemiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
İsmail
Profesyonel ol knk böyle pc hayatının her şeyiymiş gibi değilde sanki önemsizmiş gibi sonra babana bir şeylerle uğraştığını söyle ve eğer başarırsan gerçekten bir şeyler kazanacağına inandır sonra da şartlar sun işte en basitinden dersler bunun gibi şeyler dene almazsa bile yavaş yavaş yola gelir

Pacrat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
İbrahim Ateşçi
Ebeveynler pc konusuna gereksiz bir masraf gözüyle bakıyor. o yüzden sen ister para kazananlar var de ister youtube de yani ne dersen de almaları zor. o yüzden yaşın yetiyorsa gir bir işe virüs olaylarından sonra kendin al.

ApoSama

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Abdullah Diyar Işık
Cabba gösterirsen çabanın gördüğü an sana destek çıkacaktır

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Emre Akkaya
Para kazanmak dan bahset ama bunu söylerken biraz ciddi ol neden diye sorarsan ciddi söylemeyince bakarız der veya babanin bı işyeri vb çalış tığı yere git yardım et gözüne gir birde derslerini ihmal etme ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
938,575
Üyeler
147,569
Son üye
Iwazaki
Top Bottom