Neler Yeni

Babamın kartından oyunlar aldım

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Süleyman Arda Çelik
Annemle konuştum kızdı şuan iyi konuştuk. Ama şuanki derdim babama nasıl açıklayacağım annem bana hala sana güvenirim dedi ama babanın önünde imajın çizildi dedi dün söyleseydin böyle olmazdı dedi ki haklı da.
her şey hemen olup bitmez birkaç gün sürer böyle özür diledin hop affedilecek diye bir şey yok. onlara da zaman ver onlar da böyle bir durumu ilk defa yaşıyorlar sindirmeleri gerek.

JANEH

80+ Bronze
Valla ben babamın kartından telefon satın almıştım samsung s8 mouse almıştım izinsiz emekli maşıyla alıyordum bunları .d
Mesaj otomatik birleştirildi:

kulaklık almıştım 2014'te 150 liraya
Mesaj otomatik birleştirildi:

mouse bloody a8 di sanırım

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
406
İsim
C.S.
Kredi kartından izinsiz para çekilmesi halinde banka sadece kartı iptal edip, yenisini gönderiyor. Parayı da iade etmiyor. Yasal yola vs başvuru da yapmıyor. Böyle bir durumla karşılaştığında savcılığa suç duyurusunda bulunmak gerekir. Sms doğrulaması da yapıldığı için ortada illegal bir durum yok.

Shix2x

80+ Bronze
Merhaba ben 15 yaşındayım babam bana ps5 aldı ama oyun fiyatlarını görünce oyun almayı da kesti bende oyüzden gittim kartindan sürekli indirimlerde uçuk olmayan fiyatlarda oyunlar aldım babam bu aya ekstrelerde bunları gördü annem bana sordu senmi yaptın dedi yok dedim o anki korkuyla sonra bunlar bankayı aradı karti iptal ettirdiler yeni kart aldılar ve yetkili yerlere de ilettiler sanırım adres bulma nerden işlem yapıldığını bulmak için. Babamla aramız iyi değil annemle aram çok iyi sizce ne yapmam lazım?
Ne oldu hocam?

Sir Degonet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Kemal
İşte annem ne yapacak ki bilmiyorum bana güvenlerinin kırılacağı kesin zaten çok pişman oldum sonrasında. Babamda beni dövmez ama kızar harçlık keser kısıtlamalar getirir
Babana ciddi bir şekilde gidip yaptığından pişmanlık duyduğunu söylersen , yaptıklarının yanında doğruyu adam gibi gelip söylediğin için alnından öper seni sonrasında nasihat eder ve sorun çözülür. Tabi bu olmasını istediğimiz senaryo iletişim bunu gerektirir. Baban kurtlar vadisindeki ayak parmaklarını ovalatan tarzda değilse sıkıntı olmaz 😀

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,141
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Daha devam ediyor mubu konu yahu?

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,111
İsim
.
Merhaba ben 15 yaşındayım babam bana ps5 aldı ama oyun fiyatlarını görünce oyun almayı da kesti bende oyüzden gittim kartindan sürekli indirimlerde uçuk olmayan fiyatlarda oyunlar aldım babam bu aya ekstrelerde bunları gördü annem bana sordu senmi yaptın dedi yok dedim o anki korkuyla sonra bunlar bankayı aradı karti iptal ettirdiler yeni kart aldılar ve yetkili yerlere de ilettiler sanırım adres bulma nerden işlem yapıldığını bulmak için. Babamla aramız iyi değil annemle aram çok iyi sizce ne yapmam lazım?
Keşke söyleseydin

szroel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Emre
7-8 yaşındayım deseydin mantıkla karşılıyacaktımda 15 yaşında koca dana olmuşsun. Hala çocukca hareketler.

Emre55-SS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emre
Güzel kardeşim eğer ilk defa böyle bir şey yaptıysan ve yanlış bir hareket olduğunu kabul ettiysen sorun yok. Ailen de senin gözünde samimi olduğunu anlayacaktır.

Sen bir meleksin bu yaşta olur öyle şeyler. Yeni Baba olmuş biri olarak içimden geçen bir kaç şeyler söylemem istiyorum.

Anne Baba sana doğduğun ilk günden beri aşık olan, tarif edilmesi imkansız bir sevgi bağı ile seni gözetip besleyen insanlardır.

Bebekliğinden beri her ağladığında her ağrı sızında için parçalanmış insandır.
Senin bir gülücüğüne dünyaları elinin tersiyle itendir.

Sana ve kardeşlerine güzel gelecek sunmak için çabalayandır.

Baba hem çok güçlü hem de çok kırılgan olabilir. Ne yaparsan yap ama onun kalbini ve güvenini kıran kişi sen olma. Güzelce otur konuş heves ettiğini anlat.
Ve hiç merak etme zamanla beraber canın istediği kadar oyuna sahip olacaksın.

Playstation oyunları tam bir soygun. Emin ol benim gibi yetişkinler bile yılda bir iki oyundan fazla almayız. Fiyatlar insanı keriz yerine koyacak kadar fazla ilk sebebi bu.

Ancak bilgisayarda öyle değil mesela. Biraz bilgi birikim ile çoğu oyunu ya ücretsiz ya da düşük meblağ karşılığında oynayabiliyorsun.

Sunu unutma hayatta hangi yasa gelirsen gel candan ötesi yine ailedir.

Top Bottom