Neler Yeni

Babamın kartından oyunlar aldım

Kardeşim, benim oralarda bir laf vardır. “Yiyemeyeceğin jelibona oturmayacaksın” diye…

Valla kimse kusura bakmasın ama babanın cüzdanına gizlice operasyon çekecek kadar kafan çalışıyorsa, insanlarla iletişim kurabilecek kadar da yetiye sahipsindir diye düşünüyorum.

30k tutarında konsol aldırabilen biri “baba biz bunu aldık ama bu cihaz jetonla çalışmıyor” belli zamanlarda indirim günleri oluyor; o vakitler oyun alabiliriz. Tarzında söylemlerle iletişim kurabilirdin.

Bu ülkede herkes yaptığı her yanlışa bahane uyduruyor. Her türlü yanlışı yapacak kadar büyüksünüz de yediğiniz naneler ifşalanınca mı 15 yaşındayım, kandırıldım, eniştem haber verdi… Mevzuları çıkıyor ortaya.

Ben samimiyetine inanmıyorum. Baban görmese, devam ederdin. Sana tek tavsiyem; saygı ve güven sonradan kazanılmaz, hak edilir…
Babam bana konsolu aldığımda tripple a oyunlar max 800 tlydi ne anlatıyorsun ozamanlar zaten alıyordum 2k olduktan sonra iş işsen geçti ayrıca ps5 e de 30k vermedik yurt dışından getirttik ayrıca babamla konuşmadığımi nerede biliyorsun konuşmaları okumadığınız belli. Ben zaten alacağım oyunları 15 nisana kadar aldım 15 nisandan itibaren alım yapmıyorum çok yanlış düşünüyorsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Toplam kac k verdin kardeşim oyunlara ?
max 1-2k dır

StrangerIX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,064
İsim
Baran Kut

cagdascelebi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Çağdaş ÇELEBİ
Instagram
cagdas_celebi
Steam
cagdascelebi
Twitter
cagdasclbi
Facebook
cagdasclbi
Discord
! 𝓔𝓥𝓘̇𝓝𝓓𝓐𝓡 +𝟮𝟯#0001
Hesapladim toplam 1550 TL harcamisim oyunlar için oyunlar için gerçekte çok büyük bir miktar değil. Öderim okum bitene kadar bayram harçlıklariyla bu tutarı artık.
1 2 fırça yersin max :) güzel bir şekilde gidip anlatman yakışır sana.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,141
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
fırça yemeden sıyırılamazsın bu işten yaptığın da ayıp bunu bil, direkt hırsızlığa giriyor aslında ama ağır kaçar.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,141
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
yaptıklarını anlat kendileri öğrenir ise daha kötü olur en başta demen gerekirdi uğraştıkça gerilir insan.

fırça yemeden sıyırılamazsın bu işten yaptığın da ayıp bunu bil, direkt hırsızlığa giriyor aslında ama ağır kaçar.
Evet biliyorum yaptığım hırsızlığa giriyor, fırça yiyeceğimiz biliyorum hatta harçlıklarimi keserlersede haklılar

yaptıklarını anlat kendileri öğrenir ise daha kötü olur en başta demen gerekirdi uğraştıkça gerilir insan.
Ben hem kendim korkarken hemde onları yatıştırmak için bankayla konuşurken bence bunlar dolandırıcı değil dedim farklı bir iş vardır dedim şuan her oyun nerdeyse 2k dedim onlarda biraz rahatladı.

Hizlica önce X sonra O basacaktın yanlış yapmışsın

HAHAHAHDHAHD 😃

Mert

80+ Silver
Harcama itirazı yasal bir süreçtir, banka işlerini çocuk oyuncağı sanıyorsunuz. Hemen kart sahibine durumu açıkla, bankaya gerekli bildirimi yapsın.

Harcama itirazı yasal bir süreçtir, banka işlerini çocuk oyuncağı sanıyorsunuz. Hemen kart sahibine durumu açıkla, bankaya gerekli bildirimi yapsın.
Bize bir mail geleceğini söyledi yasal bir süreç derken ne olucak açar mısınız?

Neyin yasak süreci banka bana dava mı acicak? Sonye dava mi acicak?

songokutr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,200
İsim
haro
babanı panik yaptırman daha büyük suç. Baban zannediyor kartını biri hackledi. acaba bilgisayarına virüs mü girdi yoksa bir komşusu falan yada bir arkadaşı kartınını bilgilerinemi ulaştı diye adam belki kafasında türlü türlü senaryolar kurdu? adamı panik ve korkuya sürüklemeye hakkın yok. gidip düzgün bir şekilde söyle başta korktum yalan söyledim dersin. emin ol bunu söyledigin için başta kızsada sonra sana teşekkür eder çünkü adam belki pc'sine virüs girdi diye saatlerce format vs birşürü seyle ugraşacak acaba hacklendim mi yoksa arkadaşlarım mı beni soyuyor diye bin bir türlü senaryo içine girecek.

babanı panik yaptırman daha büyük suç. Baban zannediyor kartını biri hackledi. acaba bilgisayarına virüs mü girdi yoksa bir komşusu falan yada bir arkadaşı kartınını bilgilerinemi ulaştı diye adam belki kafasında türlü türlü senaryolar kurdu? adamı panik ve korkuya sürüklemeye hakkın yok. gidip düzgün bir şekilde söyle başta korktum yalan söyledim dersin. emin ol bunu söyledigin için başta kızsada sonra sana teşekkür eder çünkü adam belki pc'sine virüs girdi diye saatlerce format vs birşürü seyle ugraşacak acaba hacklendim mi yoksa arkadaşlarım mı beni soyuyor diye bin bir türlü senaryo içine girecek.
Yoo hiçbir seneryoya girmedi direkt bankayı aradılar kartı kapattılar şuanda pc de ve telefonunda anti virüs programı var tedirgin oldu ama korkmadı. Zaten yarın söyleyeceğim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,414
Üyeler
156,326
Son üye
demeter
Top Bottom