Neler Yeni

Baldur's Gate 3 almak mı? Başka oyunlar mı?

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Arif
Şu an 200TL param var oyun için ayıracağım. Sizce Baldur's Gate 3 için para biriktirmek mi mantıklı yoksa hazır indirimde olan Sifu, Doom gibi oyunları almak mı daha mantıklı?

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

wetaxx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Esad Çevikbaş
Şu an 200TL param var oyun için ayıracağım. Sizce Baldur's Gate 3 için para biriktirmek mi mantıklı yoksa hazır indirimde olan Sifu, Doom gibi oyunları almak mı daha mantıklı?
knkm sana bağlı farklı oyun tarzları hangi türü seviyorsan onu al baldurs gate 3 pahalı ama sevdiğin bi oyun tarzıysa tahminim çok uzun saatler oynarsın

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Arif
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
knkm sana bağlı farklı oyun tarzları hangi türü seviyorsan onu al baldurs gate 3 pahalı ama sevdiğin bi oyun tarzıysa tahminim çok uzun saatler oynarsın
Yani hocam genelde o tarz oyunları bayıla bayıla oynayan biri değilim ama bu oyun hem Türkçe olması hem müthiş bir şekilde her diyaloğa sinematik eklemiş olmaları çok dikkatimi çekti. O yüzden kararsızım.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,937
İsim
MehmedVII
Oynanıştan ziyade hikayede akıp gitmemek için Baldur's Gate 3. Zamlandı ancak yine zam yemesi muhtemel normalde 60 dolar ve tam sürüme yeni çıktı. SteamDB'den de bakabilirsin +400K kişi oynuyor şu an.

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Arif
Oynanıştan ziyade hikayede akıp gitmemek için Baldur's Gate 3. Zamlandı ancak yine zam yemesi muhtemel normalde 60 dolar ve tam sürüme yeni çıktı. SteamDB'den de bakabilirsin +400K kişi oynuyor şu an.
Yani parayı biriktirip almak mantıklımı diyorsunuz hocam. Zaten bu ay sonu ya da Eylül başına doğru alırım diye düşünüyorum. Tabii içime sinerse.

• Beğen

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,937
İsim
MehmedVII
Yani parayı biriktirip almak mantıklımı diyorsunuz hocam. Zaten bu ay sonu ya da Eylül başına doğru alırım diye düşünüyorum. Tabii içime sinerse.
Tamamen zevkine bağlı. Ben uzun uzun senaryo izleyeceğim oyunları sevmem DOOM ve başka oyunlar tercih ederdim. Nays ile alırsan %20 cashback var. İndirim olmadan indirim gibi olur.

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Arif
Tamamen zevkine bağlı. Ben uzun uzun senaryo izleyeceğim oyunları sevmem DOOM ve başka oyunlar tercih ederdim. Nays ile alırsan %20 cashback var. İndirim olmadan indirim gibi olur.
Hocam peki Sifu nasıldır sizce? Parasına değecek bir oyun mu?

• Beğen

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,937
İsim
MehmedVII

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Normalde bir oyuna 800 TL vermem veya tavsiye etmem. Ama Baldur's Gate 3 müqo bir oyun. Keşke ön siparişte 200'e alsaydım.

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Arif
Normalde bir oyuna 800 TL vermem veya tavsiye etmem. Ama Baldur's Gate 3 müqo bir oyun. Keşke ön siparişte 200'e alsaydım.
Ne kadar oynadınız hocam hikayesi falan nasıl? İyi akıyor mu?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Ne kadar oynadınız hocam hikayesi falan nasıl? İyi akıyor mu?
Oynamadım. Ben aynı firmanın Divinity Original Sin 2 oyununa baktım. RPG türünü seviyorum. DOS 2 çok iyiyken BG3 başka bir zirve. Yani RPG türünün 1 numaralı firması yapan firma.

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Arif
Oynamadım. Ben aynı firmanın Divinity Original Sin 2 oyununa baktım. RPG türünü seviyorum. DOS 2 çok iyiyken BG3 başka bir zirve. Yani RPG türünün 1 numaralı firması yapan firma.
Kararsızlığım hâlâ devam ediyor hocam. Yinede sağ olun. Bakıcam artık illaki bir şeyde karar vericem.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,980
Üyeler
140,739
Son üye
riseofdarkness
Top Bottom