Neler Yeni

Bannerlord nasıl bir oyun?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Bana basit bir savaş oyunu gibi geliyor.
Bu oyun ne ki 149 TL'ye satıyorlar.
Neden çok seviliyor? Yabancılar bile 8 yıl Türk oyununu beklemiş. Lütfen yüzeysel cevaplar vermeyin.

redlove

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
874
İsim
.
Bana basit bir savaş oyunu gibi geliyor.
Bu oyun ne ki 149 TL'ye satıyorlar.
Neden çok seviliyor? Yabancılar bile 8 yıl Türk oyununu beklemiş. Lütfen yüzeysel cevaplar vermeyin.
Aslında zevkli oyun fakat kendini çok tekrarlıyor. Adam topla, ezik birilerini bul, savaş, yağmaladıklarını sat, kendini geliştir. Oyun boyunca yaptığın bu oluyor genellikle, çok dinar biriktirirsen kendine atölye veya kervan satın alıyorsun ordan gelir elde ediyorsun. Kendi krallığını kurmak için baya uğraşman gerekiyor. Ben zamanında 120tl' ye almıştım şuan sadece online girip birkaç el atıp çıkıyorum. Single'ı 40 50 saat sonra sıkmaya başlıyor.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aslında zevkli oyun fakat kendini çok tekrarlıyor. Adam topla, ezik birilerini bul, savaş, yağmaladıklarını sat, kendini geliştir. Oyun boyunca yaptığın bu oluyor genellikle, çok dinar biriktirirsen kendine atölye veya kervan satın alıyorsun ordan gelir elde ediyorsun. Kendi krallığını kurmak için baya uğraşman gerekiyor. Ben zamanında 120tl' ye almıştım şuan sadece online girip birkaç el atıp çıkıyorum. Single'ı 40 50 saat sonra sıkmaya başlıyor.
Almaya gerek yok o zaman.

Abdurrahman Avf

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Oyun için aşırı saat uğraşman lazım oyun yavaş ilerliyor, oyun ilk başta küçük bir hikaye gibi bir şeyle başlıyor o görevleri yapıyorsun sonrada kendi hikayeni kurmaya başlıyorsun yapacağın şeyler sadece ordu topla, eziklerle savaş, bir ülkeye katıl yada bir kale/şehir elde et ve kendi ülkeni kur, sonrada tüm haritaya hakim ol, bence oyun pek para hak etmiyor ki eğer RDR 2 senin de hoşuna giderse bence o oyunun yüzüne bakmayacaksın, bence alma, ben bu oyunu oynamış biri olarak söylüyorum aşırı eğlenceli değil

Alında Crack oyuna Virüs yüzünden değil de adamların emeğini ememk için yapıyorsan oyunu ilk Crack kur dene denedikten sonra sil, beğenirsen al beğenmezsen alma şeklinde yapabilirsin

salatalık turşusu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
412
İsim
Aybar Adlığ
Valla ben bundan önceki oyun olan Warbandı 1000 saat oynamış biri olarak şunu söyleyebilirim, arkadaşın dediği gibi 40 50 saatte de sıkılabilir 1000 saat oynasan sıkılmayabilirsin de. Şahsen benim için 100 150 saat oynayıp sıkılıp 6 8 ay sonra tekrar bi hesap açıp bi 100 saat daha gömdüğüm bir oyundur. Evet görünürde yapabileceğin pek bir şey yok gibi görünebilir ama o evrene girip mücadele etmek çok etkileyici olabiliyor. Örneğin, uğraşıyorsun adam topluyorsun onları eğitmek için uğraşıyorsun kimisi haydut saldırısında ölüyor kimisi kale savunurken. Kalanları eğitip mümkün olduğunda fazla adam geliştirmeye çalışıyorsun. Bunu yaparken ekonominin bozulmaması için atölyeler açıp dengeliyorsun, bir yandan askerlerin de moralini iyi tutmak için hep savaş kazanmak ve çeşitli yemeklerle beslemek gerekiyor. El bebek gül bebek yetiştirip adam ettiğin askerleri toplayıp gözüne kestirdiğin krallığına katmak istediğin şehre kuşatmayı açıyorsun. Beklemeye başlıyorsun biri kuşatmanı bozar mı diye. Bozmadıklarında başlatıyorsun kuşatmayı, yanı başında adamlarının düştüğünü görürken şehir surlarından girmeye çalışıyorsun. Ağır kayıplar verip içeri girdikten sonra surlardaki düşmanı indirmeye başlıyorsun. Tek canın olduğu için bir yandan çok dikkatli kılıç sallarken bir yandan da başının üstünden geçen oklardan kaçmaya çalışıyorsun. Elinde kalan bir avuç adamla şehri düşürüyorsun ve artık müdafaa etmen gerekiyor. Kaleye biraz adam bırakıp yine keşfe çıkıyorsun. Asker toplayıp yetiştirip yeni fethettiğin şehre takviye yapıyorsun ki sen yokken kuşatma altına girerse dayanabilsin, hiç değilse sen gelene kadar. Askerlerini yetiştirirken de gözüne başka bir şehir kestiriyorsun...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,934
Üyeler
141,909
Son üye
Merchizm
Top Bottom