Neler Yeni

Bannerlord Save Silindi

lillagol37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Yasin
Merhabalar, epic games oyun içinde savem sildim yanlışlıkla geri nasıl getirebilirim?
Geri getirme var mı yada bence yoktur geri getirme programları sadece windows üzerinden silinenleri getirir diye düşünüyorum ama siz ne dersiniz?

SIR_INDO_SCARF

80+ Silver
Eğer oyunun dosyalaro içinde save dosyanız duruyorsa sorun yokö eğer sürmüyorsa epic cloud üzerinde vardır. Bu kolay silinir mi bilmiyorum ama buda silindiyse geçmiş olsun.

İnternetten bir save dosyası indirerek belki daha iyi seviyede devam edebilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne kadar güvenilir bilmiyorum ama bakılabilir.

f0ze

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,953
İsim
Yasin
Eğer oyunun dosyalaro içinde save dosyanız duruyorsa sorun yokö eğer sürmüyorsa epic cloud üzerinde vardır. Bu kolay silinir mi bilmiyorum ama buda silindiyse geçmiş olsun.

İnternetten bir save dosyası indirerek belki daha iyi seviyede devam edebilirsiniz.

Böyle zevki çıkmaz. Sıfırdan başlamak daha zevkli olur.

lillagol37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Yasin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Yok durmuyor mlsf bakmıştım.
Geri dönüştürme uygulamalarıda işe yarar mı oyun içinden silindi ama?

Böyle zevki çıkmaz. Sıfırdan başlamak daha zevkli olur.
+1 katılıyorım

• Beğen
Reaksiyonlar: f0ze

Kadir_1987

80+ Silver
Merhabalar, epic games oyun içinde savem sildim yanlışlıkla geri nasıl getirebilirim?
Geri getirme var mı yada bence yoktur geri getirme programları sadece windows üzerinden silinenleri getirir diye düşünüyorum ama siz ne dersiniz?
%100 save dosyası indirin ve kaldığınız yeri bulun.
Ardından oyunda birazcık ilerleyin ve oyundan çıkarken kaydın üzerine save alın ve artık save sizin o an ki save'iniz olsun ;)

lillagol37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Yasin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
%100 save dosyası indirin ve kaldığınız yeri bulun.
Ardından oyunda birazcık ilerleyin ve oyundan çıkarken kaydın üzerine save alın ve artık save sizin o an ki save'iniz olsun ;)
Nasıl yani ben kergitde başladım karakterim tipi kardeşlerim vesaire başka fethedilen topraklar farklı düşmanlar farklı dostlarla ilişkilerimşehirlerle köylerle vesaire ilişkilerim var nasıl olacak?

Top Bottom