Neler Yeni

Bannerlord tavsiye..

MSI aşığıyimm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,070
İsim
Ali Batmaz
oyunu yaklaşık 3 haftadır oynuyorum fakat yanıma lord çekemiyorum oyundan sıkılmaya başladım acaba lord çekebilmenin bir yolu var mı?

Talha Özer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Talha Özer
oyunu yaklaşık 3 haftadır oynuyorum fakat yanıma lord çekemiyorum oyundan sıkılmaya başladım acaba lord çekebilmenin bir yolu var mı?
Ben de aynı durumdayım çok hevesliydim ama artık çok sıkıldım

Mays

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Mehmet Sinan Aydın
Sanırım ilişkinin çok iyi olduğu lordları çekebilirsin. Kalesi şehri olmayan lordları daha az paraya kafalıyosun. Yinede çok para istiyor olabilir ama o hallolur. Lordu yanına çekmek için gittiğinde kaydet konuşmaları tekrar tekrar dene. Yanına çekince ilişkin - ise yada iyi değilse direkt kaçıyor para boşa gidiyor. İlişkiyide arttırmak için ya görev yada esir aldığın lordları serbest bırakarak kasıyorsun. Birini öldürürsen baya sağlam - leri oluyor.

MSI aşığıyimm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,070
İsim
Ali Batmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
50 60 iliskili oldugum adamlar var 200k civari istiyor min.

1dodooo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
566
İsim
Barış Doğukan Güven
50 60 iliskili oldugum adamlar var 200k civari istiyor min.

Biraz daha kendi adamlarınla yayılım gerçekleştirmen lazım, öyle olunca artık isyan eden ve kendi krallıklarından sürülen Lordlar senin krallığını tercih etmeye başlayacak. Onları krallığına katabileceksin. Ama toprağı hatta şehiri olan lordlar ciddi anlamda para istiyor. Hatta biri için 600-700k toplamaya çalıştığımı bile hatırlıyorum. (2 ya da 3 şehri olan bir Lorddu.)

Top Bottom