Neler Yeni

🔥İndirim Bargello Erkek/Kadın Parfüm 170₺🔥🔥

kerimavrs

80+ Silver
Bargello 170₺: https://app.hb.biz/ubRoCyCj7fwx

2. Ürüne 130₺ İndirimli Bargello: https://app.hb.biz/cI1mQebZDASp

Screenshot_2024-02-02-11-36-55-424_com.pozitron.hepsiburada-edit.jpg

aldisefa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Sefa
Hiç kalıcı değil. 1 saate uçuyor bu bargellonun kokuları. Mad parfüm öneririm. Kalıcılığı da fiyatı da mükemmel.

Mustafa Zahid

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,184
İsim
Mustafa Zahid Önder
İlgilendiği Kategoriler
Her şeye maydanoz olur.
Instagram
@mustyonder
Steam
id/mustyonder
Discord
mustyonder#0007
Hiç kalıcı değil. 1 saate uçuyor bu bargellonun kokuları. Mad parfüm öneririm. Kalıcılığı da fiyatı da mükemmel.
Adam haklı, Bargello'nun sadece bir kaç tane modeli güzel harici bedava verseler almam. Loris de aynı şekilde kolonya gibi kokup kokusu çok hızlı kaybolan markalardan. Parfüm alırken biraz fazla para vermek lazım.

GirayHan

80+ Gold
konu ile alakalı bir kaç yorum yapayım bende iyi bir parfüm'ün maliyeti 20 dolardır. ek olarak firmalar üstüne kar koyup satarlar hadi 30 dolar diyelim 200-300 liralık parfümler ciddi sıkıntılı nasıl üretiyorlar ben açıkçası anlam veremiyorum büyük ihtimal esans yağı dayayıp bir kaç tutam ekstre ekliyolar. başka bi açıklaması olamaz. ama tabi nabza göre ne kadar ekmek o kadar köfte sıkarım bir kaç saat takılsın üstümde diyenler alabilir.

punisher34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
punisher
valla ben memnunum önceden orjınal cok kullandım artık bütce el vermiyor bargello gayet iyi 4 5 saat götürüyor beni 1 2 fıs sık sonra tamamdır hatta bazen 1 gün 2 gün gittiği bile oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

konu ile alakalı bir kaç yorum yapayım bende iyi bir parfüm'ün maliyeti 20 dolardır. ek olarak firmalar üstüne kar koyup satarlar hadi 30 dolar diyelim 200-300 liralık parfümler ciddi sıkıntılı nasıl üretiyorlar ben açıkçası anlam veremiyorum büyük ihtimal esans yağı dayayıp bir kaç tutam ekstre ekliyolar. başka bi açıklaması olamaz. ama tabi nabza göre ne kadar ekmek o kadar köfte sıkarım bir kaç saat takılsın üstümde diyenler alabilir.
hocam zaten kıyafete sıkacaksın bunları deriye temas ettirmeyeceksin olay o zaten

aldisefa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Sefa
valla ben memnunum önceden orjınal cok kullandım artık bütce el vermiyor bargello gayet iyi 4 5 saat götürüyor beni 1 2 fıs sık sonra tamamdır hatta bazen 1 gün 2 gün gittiği bile oluyor

hocam zaten kıyafete sıkacaksın bunları deriye temas ettirmeyeceksin olay o zaten
Bargellonun 1-2 gün gittiğini söyleyen ilk insan olabilirsin.

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
Berk
Dostum 100₺ parfüm alıyorsun 1saat üzerinde duruyor mu öp başına koy. Ben marka parfüm kullanmama rağmen yanımda cep boy parfüm şişesi taşıyorum tazeleme ihtiyacım oluyor.

GirayHan

80+ Gold

öyle bir olay yok :) parfüm ten ile temas ettiği vakit reaksiyona girip koku salar. kıyafete parfüm sıkılmaz :)

punisher34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
punisher
öyle bir olay yok :) parfüm ten ile temas ettiği vakit reaksiyona girip koku salar. kıyafete parfüm sıkılmaz :)
hocam elime bu zamana kadar 100 tane parfum gecmıstır 75 orjınaldir gerisi muadil ürünler bunları tene sıkarsan cilt kanseri olursun kıyafete sıkman gerekiyor bunu

Bargellonun 1-2 gün gittiğini söyleyen ilk insan olabilirsin.
gidiyor dost ben de ön yargılı almıstım valla şaşırttı benide dedim bu orjınal parfumlere boşa mı para bayıldım dedim koku farkı oluyor sadece kalıcılık bu fiyata gayet yeterli bence

kerimavrs

80+ Silver

Aynen haklisin👍

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,435
Üyeler
142,926
Son üye
Yunusemre78
Top Bottom