Neler Yeni

🔥İndirim Bargello Parfümler 144TL Erkek - Kadın⭐🔥👈

vampirelf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Mehmet
varsa muadil marka link verin alalim yoksa muadil iyi var demenin ne anlami var link yasak degil ki

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,061
İsim
Mehmet Yılmaz
Saatlik koku için parfüm mu alınır bir kere alacaksın temiz alacaksın bence
Katılıyorum şu anda Bargello dan daha kötü bir parfüm markası yok iyice bozdular uzak durun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde laf ediyorlar saatlik parfüm mu alınır sıkılır param yok diyecekler biliyorum neyse boşver

Yoo koton da parfüm aldım 2 gün kalıyor mükemmel de kokuyor 350 mıydı 400 muydu neydi bargello rezalet bişey ya
Parfümün ismi ne dostum

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,033
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Katılıyorum şu anda Bargello dan daha kötü bir parfüm markası yok iyice bozdular uzak durun

Parfümün ismi ne dostum
Bakıp atarım resmini knka

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,061
İsim
Mehmet Yılmaz
Millet parfümden anlamıyor ki yanlarında parfüm taşıyorlar çok komik geliyor bana 2-3 saate bir parfüm yeniliyorlar bide gidip daha ne bekliyorsun diyorlar
Katılıyorum bende güzel bi parfüm bulmak için gittim 150-400 TL arasında bir kaç parfüm aldım genelde koku olarak fena olmayanlar var ama kalıcılık ve yayıcılık o kadar da iyi değil parfüm gurmesi bi arkadaş sayesinde Dior Sauvage denedim hayatımda kokladığım en mükemmel kokuydu muazzamdı bir fıs sıkmasına rağmen kalıcılığı ve yayıcılığı da falan çok iyiydi param olursa bir gün alacağım ilk parfüm

mad parfumler nasıl ?
Bargellodan bir tık iyi ama koku olarak o kadar da iyi değiller

sadece bruno gold kullandım çok memnun kaldım orjinal parfümlerden bir farkı yok diger doldurma parfümler gibi esans kokmuyor
bence 1200 TL'ye alınır
Bruno gold denedim unisex bi parfüm bayanlara daha çok gider fazla erkeksi değil

Asıl mesele Türkiye den parfüm alınmaz hepsi sahtekar olmuş arkadaş yurt dışından 22 Euro ya parfüm getirtmiş yanımda 2 dakika durdu gitti ama parfümü kaldı kokusu yayıcılığı çok iyiydi Mad in Bargellonun üst seviye parfümleri bunun yanında halt etmiş bazı bilinmedik markalar bile daha iyi bilindik markalar nasıl olsa her türlü satıyoruz diye kaliteyi iyice düşürüyorlar hele ki Avon görürseniz kaçın

Son düzenleme:

Palo DAYI

80+ Gold
Katılıyorum bende güzel bi parfüm bulmak için gittim 150-400 TL arasında bir kaç parfüm aldım genelde koku olarak fena olmayanlar var ama kalıcılık ve yayıcılık o kadar da iyi değil parfüm gurmesi bi arkadaş sayesinde Dior Sauvage denedim hayatımda kokladığım en mükemmel kokuydu muazzamdı bir fıs sıkmasına rağmen kalıcılığı ve yayıcılığı da falan çok iyiydi param olursa bir gün alacağım ilk parfüm

Bargellodan bir tık iyi ama koku olarak o kadar da iyi değiller

Bruno gold denedim unisex bi parfüm bayanlara daha çok gider fazla erkeksi değil

Asıl mesele Türkiye den parfüm alınmaz hepsi sahtekar olmuş arkadaş yurt dışından 22 Euro ya parfüm getirtmiş yanımda 2 dakika durdu gitti ama parfümü kaldı kokusu yayıcılığı çok iyiydi Mad in Bargellonun üst seviye parfümleri bunun yanında halt etmiş bazı bilinmedik markalar bile daha iyi bilindik markalar nasıl olsa her türlü satıyoruz diye kaliteyi iyice düşürüyorlar hele ki Avon görürseniz kaçı
Baya pahaliymis ya

ananas_suyu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
549
İsim
ada yalın
Şu anki durumum sıkışık olduğundan yüksek ihtimal MFY'ye yöneleceğim hocam. Daha sonralarında Emre Geldi'yi de denemek isterim. Teşekkürler :)
Rica ederim hocam maddi olarak kendiniz topalarsanız Emre geldiği öneririm ancak aradaki fark dağlar kadar değil minimal farklar var sace

Hocam bilmiyorumda bazı parfümlerin orjinali o fiyata değmez diorun çoğu ürünü muadilde birebir aynısını yapan yerler çok. Bazen güzel indirimlerde gerçekten iyi fiyata düşüyor ozaman alına bilir oluyor gerçekten ama öbür türlü şahsi olarak muadili ile tıpa tıp aynı parfüme 7-8k verilmez

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,061
İsim
Mehmet Yılmaz
Rica ederim hocam maddi olarak kendiniz topalarsanız Emre geldiği öneririm ancak aradaki fark dağlar kadar değil minimal farklar var sace
İyi mi bu Emre boslu parfümleri reklam yapmıyorsunuz değil mi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,379
Üyeler
152,230
Son üye
Marek
Top Bottom