Neler Yeni

Başarısız - Ağ Hatası Sorununu nasıl çözebilirim

Çağrı Yılmaz

80+ Silver
slot değiştim şuana kadar problem çıkmadı bir problem olursa yazarım || bir sorum daha var sorun olmazsa cevap verebilirmisiniz ben 2 3 ay önce bir anda kablosuz 100 mbps hız almaya başladım tarifem 100 mbps zaten ve kablolu bile 94 alıyordu laptopa bağladığımda ama 1 hafta geçince eski haline geldi o nasıl olmuş olabilir ? (diğer laptoplarda kablosuz 50 idi sadece benim bilgisayarımda öyleydi ve görünüşte değildi kaç tane oyun indirdim o avantajı kullanıp :D)
Turkcell mi kullanıyorsun

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
2 gündür bir dosya indirmeye çalışıyorum tam inicek başarısız - ağ hatası diyor indiremiyorum çözüm bilen varmı youtubedekiler işe yaramadı
internet download manager kullan cidden çok işime yarıyor arayüzü eski ve karışık gelebilir ama alışırsan çok daha hızlı oluyor

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
Kasalı bilgisayar ama usb wifi adaptör kullanıyorum aslında farkettim sanki usb slot değiştikten sonra oldu gibi diğer slota takıp yine deniyeceğim
usb 3.0 varsa ona takmayı dene ben de 3.0 a takılı ve kasanın arkası duvar tarafıysa arkaya takma öne tak

Niravi

80+
Turkcell mi kullanıyorsun
evet ve o 100 mbps kablosuz aldığım günden beri ping drop yiyordum youtubedeki videolarla çözdüm ama o videolardan sonra çıkmadı bu hata yaklaşık 1 ay oldu o videoları yapalı
Mesaj otomatik birleştirildi:

usb 3.0 varsa ona takmayı dene ben de 3.0 a takılı ve kasanın arkası duvar tarafıysa arkaya takma öne tak
önde 3.0 a takılı

Niravi

80+
Turkcell 16 eylülde 2.yaşına özel herkesin hızını maksa çıkardı. O yüzden kısa sürelik boost geldi turkcell kullanıcılarına. Birde usb adaptörüb kutusunun içinde driver varsa driveri yükle %90 adaptör yazılımda sıkıntı var
adaptörü uzun süredir kullanıyorum hiç sorun çıkarmamıştı ama herhangi bir driver yok uydu için alınmıştı ben kullanmaya başladım ama bilgisayarı aldığımdan beri kullanıyorum

Turkcell 16 eylülde 2.yaşına özel herkesin hızını maksa çıkardı. O yüzden kısa sürelik boost geldi turkcell kullanıcılarına. Birde usb adaptörüb kutusunun içinde driver varsa driveri yükle %90 adaptör yazılımda sıkıntı var
16 eylülden önce yaşadım o durumu

Çağrı Yılmaz

80+ Silver
adaptörü uzun süredir kullanıyorum hiç sorun çıkarmamıştı ama herhangi bir driver yok uydu için alınmıştı ben kullanmaya başladım ama bilgisayarı aldığımdan beri kullanıyorum

16 eylülden önce yaşadım o durumu
Turkcell desteğe yaz, madem 100 mbps tarifen var ve verildiğinde 100 mbps alabiliyorsun, talep açtığın zaman verirler. Birde bir kilit oluyordu onu açınca hızın artıyordu belki adamlar yanlışlıkla onu açmıştır.

Telefonu bağlamayı dene, usb adaptörde mi yoksa bilgisayarda mı sorun var bunu ayırt etmeye çalışıyoruz şuan

Son düzenleme:

Niravi

80+
Turkcell desteğe yaz, madem 100 mbps tarifen var ve verildiğinde 100 mbps alabiliyorsun, talep açtığın zaman verirler. Birde bir kilit oluyordu onu açınca hızın artıyordu belki adamlar yanlışlıkla onu açmıştır.

Telefon indirmeyi dene, usb adaptörde mi yoksa bilgisayarda mı sorun var bunu ayırt etmeye çalışıyoruz şuan
şuanda onu test ediyorum adaptörü çıkardım şuana kadar hata çıkmadı

dosyayı tamamen indirdim hiçbir sorun çıkmadan adaptörle alakalıymış teşekkür ederim sizi uğraştırdım ilgilendiniz çok teşekkür ederim

artık adaptör yerine böyle kullanıcam :D daha stabil internet alıyorum yeniden teşekkürler

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,647
Üyeler
141,734
Son üye
kunduz
Top Bottom