Neler Yeni

🔥İndirim Baseus bluetooth 5.3 doungle 30+(60tl vergi) 🔥90 TL🔥

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
831
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek

Ekran görüntüsü 2023-12-03 004850.png

Ekran görüntüsü 2023-12-03 005956.png

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
831
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

maskeli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Mahmut ÇEKEN
Teşekkürler paylaşım için...

samuraikek

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Umut Şener
Bunun driverı 2003 yılından kalma Microsoft Bluetooth driver olduğundan çok kötü

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Oğuz Tutkun
aynısından kullanıyorum aliexpressten almıştım gayet memnunum bilginiz olsun. Gamepad için almıştım ana olarak her şey için kullanıyorum aynı anda 4 cihaz bağladığım oldu. sorunsuz kullanabildim hepsini.

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
421
İsim
Sinan İ.
bu ne işe yarıyor
Bluetooth özelliği olan kulaklık klavye mouse gibi şeyleri pc ye bağlamaya yarıyor ama aliexpress de satılan şeyler genelde orjinal markası olmuyor yinede gelen ürünler genel olarak işini görüyor.

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
831
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
Discord
.arsek
Bluetooth özelliği olan kulaklık klavye mouse gibi şeyleri pc ye bağlamaya yarıyor ama aliexpress de satılan şeyler genelde orjinal markası olmuyor yinede gelen ürünler genel olarak işini görüyor.
aynısından kullanıyorum aliexpressten almıştım gayet memnunum bilginiz olsun. Gamepad için almıştım ana olarak her şey için kullanıyorum aynı anda 4 cihaz bağladığım oldu. sorunsuz kullanabildim hepsini.
hocam orjinal baseus mu acaba ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Oğuz Tutkun
hocam orjinal baseus mu acaba ?
bana orjinal gibi geldi hocam, kutu ambalaj vs baseus klasikleri daha önceden baseus bişey alan varsa yurt dışından bilir. Kendi balonlu poşetleri var. Kutu içeriği falan orjinal gibi. Bilgisayardada baseus olarak görünüyor.

Top Bottom