Neler Yeni

Başın saolsun Türkiye'm Karanlık Çağ'a hoş geldin. Doğru haberi yayana HAPİS.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,703
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Tabi canım doğru bildiklerimizi de söyleyemiyoruz artık böyle devam tebrikler 👏 kendi kendinizi bitiriyorsunuz

Beşiktaşlı Reyna

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
355
İsim
Samet Kapucuoğlu
Yaş kaç beni 20 yıldır yönetiyor.
20 yıldır baştalar. 2014'den beride ülkeyi maf ettiler iyice. Cidden Gençliğe hitabeyi içimden okuyorum bu ülkeden gidecem dediğim zaman. Ulu Önder Atatürk gençliğe hitabesini yazmasa, şimdiye gitmiştim.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,946
İsim
tümen dağ
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Okan
Bu aşırı suiatimal edilip gereksiz saçma sapan cezalar verilecekmis gibime geliyor ama hadi hayırlısı. Çünkü başta a haberin kapatılması veya cezaya çarptırılması lazım. Eğer böyle bir şey olmaz ise bilin ki geçmiş olsun. En ufak yazdığınız şey için bile kaç sene önce olduğu önemsiz soruşturma başlatılacak hakkınızda. Yanlış bir karar olduğunu düşünüyorum. Sebebi ise yalan haber yapan birisi veya bir kanal vs. olsa bile aklı başında biri haberin doğruluğunu araştırıp doğru bilgiye ulaşabilir. Devletin başındakiler gitmeden son kozlarını oynuyor elindeki gücü kullanıyor. Buna tepki gösterilmez ise çok kişinin başı agriyacak

Beşiktaşlı Reyna

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
355
İsim
Samet Kapucuoğlu

Hasan344

80+ Gold
Kimse kusura bakmsın. MHP desteklerdim ama cidden artık yordu. Artık bitti yani, senelerdir haytımızı bu 2 parti yönetiyor
MHP hiç bir zaman adam olmadı muhalifkende aynıydı iktidar yandaşı ikende aynıydı hep berbattı.

Loading...

80+ Silver
Kimse kusura bakmsın. MHP desteklerdim ama cidden artık yordu. Artık bitti yani, senelerdir haytımızı bu 2 parti yönetiyor
Mhp diye bişi mi kaldı ?
Mhp Kendi benliklerini kaybetti yakında Ak partiye de taparlar

God Like

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
C
artık sosyal medya hesaplarını tamamen kapatıp bu hikayeyi de bitirmenin zamanı geldi yoksa başımıza iş alacağız desenize

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,018
Üyeler
146,609
Son üye
kayahanmehmet
Top Bottom