Neler Yeni

Çözüldü✓ Başka sorun yaşayan oldu mu ben mi şanssızım

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Görkem
merhabalar arkadaşlar geçen hafta abdullah reisin paylaştığı monitörü aldım gamepower bull t10 180 hz olan ama 7. gününde görüntü dalgalanmaya başladı ardından gidip gelmeye ve sonra tamamen elektriği kesti monitör iade edeceğim içime kurt düştü başka böyle olumsuz tecrübe yaşayan oldu mu acaba yoksa ben mi şanssızım.

RONALDINHO

80+ Silver
Çok kişi sorun yaşadı maalesef. İyi ki ön yargım var.

corez

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Mert Uysal
ucuz malın yahnisi misali :D

predator

80+ Silver
300-500 lira daha ucuza ürün alacağınıza düzgün bir marka alabilirdiniz. Maalesef her parayı bulan kişi gibi abdullahta biraz daha para kazanmak komisyon almak için bunlara yöneldiğine göre, yeni objektif ve markaya, satıcıya bağımlı olmadan inceleme çeken kişilere yönelmeliyiz. Geçmişte technopatı eleştirirken şimdi böyle ürünlerin tanıtımını hatta eminönü satıcısı gibi satmaya çalışmak, yakışmadı.

Son düzenleme:

corez

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Mert Uysal
300-500 lira daha ucuza ürün alacağınıza düzgün bir marka alabilirdiniz. Maalesef her parayı bulan kişi gibi abdullahta biraz daha para kazanmak komisyon almak için bunlara yöneldiğine göre, yeni objektif ve markaya, satıcıya bağımlı olmadan inceleme çeken kişilere yönelmeliyiz. Geçmişte technopatı eleştirirken şimdi böyle ürünlerin tanıtımını hatta eminönü satıcısı gibi satmaya çalışmak, yakışmadı.
bu işler hep böyle dostum , trde üretirisin 100 liraya 1000 liraya satarsın , kardan aracıya %40'tan %50'ye oranla komisyon verirsin
marka ürünlerde indirim yaptırırsın 1000liraya maal olan ürünü 1300 liraya satarsın , kardan aracıya %5 verirler ile %10 verirler trendyoldaki cok merak etmissiniz linki aşşagıda diyenlerden farksız :)

predator

80+ Silver
bu işler hep böyle dostum , trde üretirisin 100 liraya 1000 liraya satarsın , kardan aracıya %40'tan %50'ye oranla komisyon verirsin
marka ürünlerde indirim yaptırırsın 1000liraya maal olan ürünü 1300 liraya satarsın , kardan aracıya %5 verirler ile %10 verirler trendyoldaki cok merak etmissiniz linki aşşagıda diyenlerden farksız :)
Ben buna katılmıyorum ya. Gerçekten işini iyi yapan samimi, markalara ve satıcılara yalanmadan parasını cebinden ödeyenler var ancak izlenmiyorlar. tabii ki içlerinde samimi gelmeyende var izlenirse aynı şeyleri yapacak ama yapmayacaklarda var. Az çok belli oluyorda bizim millet şov seviyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Suat uslu
Instagram
suatusluuu
Twitter
suattuslu
Discord
suatusluuu
merhabalar arkadaşlar geçen hafta abdullah reisin paylaştığı monitörü aldım gamepower bull t10 180 hz olan ama 7. gününde görüntü dalgalanmaya başladı ardından gidip gelmeye ve sonra tamamen elektriği kesti monitör iade edeceğim içime kurt düştü başka böyle olumsuz tecrübe yaşayan oldu mu acaba yoksa ben mi şanssızım.
çok kişi yaşadı şu an o monitörü kullanıyorum aşırı güzel ancak arada kapanıp açılıyor :D iade edeceğim diğer monitörümün gelmesini bekliyorum 2. monitör olarak almıştım ayrıca joystick geri yani sol tık çok zor yapıyor

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
490
İsim
Ertuğrul Bolat
bu markalar çinde üretilen fason mallara etiket vurup satıyorlar.sorun yaşaman doğal.

Tejaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Teja
Abdullah abi övsede sponsor oldugu için övüyor eşşegi gamepower rampagei görünce kaç

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,413
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Abdullah kardeşimiz inceleme yaptı diye o ürün çok iyi demek anlamına gelmez marka incelemesi için yollar kendi evinde kullanmış mi sor bakalım 😄 biraz kendiniz araştırın, yorumlara bakın,forumları gezin direk bu adam tanıttı diye o ürün mükemmel olmak zorunda değil ben demiştim 500 verin daha markasal kaliteli bişey alın diye

Rotlive

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Barış Zorbek
Arkadaşlar şunu anlayın ki bir şey ucuzsa bir sebebi vardır, kimse zararına satış yapmaz. Bu markanın ucuz olma sebebi de bu işte. Gamepower ve rampageden mecbur kalmadıkça ekipman almam en fazla rampage marka basit bir fan almışlığım var hani

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,420
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
İnceleme yaparken birkaç saat sürüyor. İlk önce onu 1 ay kullan sorun çıkacakmı ? Önemli olan o

Top Bottom