Neler Yeni

Battlefield 5 Crash Report Handler

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Onur Orakçı
Selamlar, bugun BF5 indirdim fakat girince boyle bir hata aliyorum. EA App uygulamasını kaldirip yeniden yukledim duzelmiyor. Çözümünü bilen var mı? Simdiden tesekkur ederim.

Ekler

• 20240813_142832.jpg
    20240813_142832.jpg
    1.9 MB · Hit: 15

mami2435

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
adam adam
Selamlar, bugun BF5 indirdim fakat girince boyle bir hata aliyorum. EA App uygulamasını kaldirip yeniden yukledim duzelmiyor. Çözümünü bilen var mı? Simdiden tesekkur ederim.
aynısı bnedede var çözdünmü, silsem malum türkiye interneti 100 mgbt 6*7 saat sürecek
Mesaj otomatik birleştirildi:

kral sorunu buldum battlefiedin üstüne girip dosya konumunu aç sonra ordan cryptbase.dll bu dosyayı bulup sil

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Onur Orakçı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aynısı bnedede var çözdünmü, silsem malum türkiye interneti 100 mgbt 6*7 saat sürecek

kral sorunu buldum battlefiedin üstüne girip dosya konumunu aç sonra ordan cryptbase.dll bu dosyayı bulup sil
Dostum cozumu bulamadım en son sinirlendim sildim oyunu. Yakinda internet hızını artıracağım. Artirdigimda indirecegim bide senin dedigin gibi o dosyayı silip denerim. Tesekkur ederim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Onur Orakçı
Dostum cozumu bulamadım en son sinirlendim sildim oyunu. Yakinda internet hızını artıracağım. Artirdigimda indirecegim bide senin dedigin gibi o dosyayı silip denerim. Tesekkur ederim.
Hocam bf 5 dosyalarında gorunmuyor o dosya. Wondows arama yerinden arattim. Win32 de gorunuyor fakat silmeye calisiyorum silinmiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Onur Orakçı

Hocam win32 deki dosyayı sildim format bozuldu yeniden attım fakar bf5 dosyasında o dosya gorunmuyor. Formattan sonra oyuna girdim tuhaf bir sekilde acildi oyun. Dosya ile alakası yokmus benimkinin demekki.

Top Bottom