Neler Yeni

Çözüldü✓ Bazı oyunlarda karakter pikselleşiyor

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,280
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Arkadaşlar ekran kartım RX 6600 ilk başta sorunun AMD ile alakalı olduğunu düşünüyordum herşeyde sorun çıkardığı için ama Nvidia kullanan bazı kişilerde de oluyormuş bu olay örneğin PUBG, Spiderman Miless Morales gibi oyunlarda oluyo ne yapacağımı bilmiyorum çözümü yok mu bu olayın? Daha açıklayıcı anlatayım mesela Spiderman de oyun içi karakterin yanları pikselleşiyor ama ESC basıp oyunu durduğumda böyle bir sorun olmuyor arkadan gözüken kısım çok net oluyor ayrıca Pubg de karakterin saçları ve yanları piksel piksel oluyor Contraband Policede de arka planın görüntüsü kötü geliyor.

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,102
İsim
Halit Efe Kaplan
Arkadaşlar ekran kartım RX 6600 ilk başta sorunun AMD ile alakalı olduğunu düşünüyordum herşeyde sorun çıkardığı için ama Nvidia kullanan bazı kişilerde de oluyormuş bu olay örneğin PUBG, Spiderman Miless Morales gibi oyunlarda oluyo ne yapacağımı bilmiyorum çözümü yok mu bu olayın? Daha açıklayıcı anlatayım mesela Spiderman de oyun içi karakterin yanları pikselleşiyor ama ESC basıp oyunu durduğumda böyle bir sorun olmuyor arkadan gözüken kısım çok net oluyor ayrıca PUBG de karakterin saçları ve yanları piksel piksel oluyor Contraband Policede de arka planın görüntüsü kötü geliyor.
grafık ayarlarınız nedir

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,280
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,102
İsim
Halit Efe Kaplan

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,280
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,102
İsim
Halit Efe Kaplan
Hepsinde yüksek-ultra grafiklerde Spidermande FSR kapayıp denedim yine etkisi olmadı.
hmmm kaç inçlik bir ekranda oynuyorsunuz ekran buyudukçe pikseller daha çok belli olur

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,280
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
hmmm kaç inçlik bir ekranda oynuyorsunuz ekran buyudukçe pikseller daha çok belli olur
Onun ile alakası olduğunu düşünmüyorum hocam arkadaşta 1080P 27 inç monitör kullanıyor onda öyle bir sorun yok ayrıca her oyunda olmuyor zaten birde ekran kartımız da aynı arkadaşta ama problem nedense hep bende oluyor:)

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,102
İsim
Halit Efe Kaplan
Onun ile alakası olduğunu düşünmüyorum hocam arkadaşta 1080P 27 inç monitör kullanıyor onda öyle bir sorun yok ayrıca her oyunda olmuyor zaten birde ekran kartımız da aynı arkadaşta ama problem nedense hep bende oluyor:)
hocam belki kenar yumusatmanız acık olmayabılır kenar yumusatmayı acıp aynı oyunlarda deneyın

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,280
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
hocam belki kenar yumusatmanız acık olmayabılır kenar yumusatmayı acıp aynı oyunlarda deneyın
Fulleyip deniyorum hocam yazarım sonucu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam zaten ultradaymış baktım şimdi PUBG'ye girip.

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,102
İsim
Halit Efe Kaplan
Fulleyip deniyorum hocam yazarım sonucu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam zaten ultradaymış baktım şimdi PUBG'ye girip.
spidermande vs. onlarda açıkmı

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,280
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,102
İsim
Halit Efe Kaplan
Şu an yüklü değiller format atmıştım ama sanırım açıktı.
o zaman baska yolunu bılmıyorum kusura bakmayın hocam elımden geldıgınce yardım etmeye calıstım

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,280
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
o zaman baska yolunu bılmıyorum kusura bakmayın hocam elımden geldıgınce yardım etmeye calıstım
Ne kusuru hocam yapıcak bir şey yok hiçbir şekilde çözüm bulamadım ben anlamıyorum cidden neden beni buluyor bu sorunlar hani dediğim gibi arkadaşımda da aynı kart var ama o yaşamıyor.

Top Bottom