Neler Yeni

Çözüldü✓ Bazı oyunlarda karakter pikselleşiyor

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,280
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Benim bilgi bitti hocam. :(
Olsun hocam yardımcı olmanız yeter yapıcak bir şey yok zaten bu tamamen şans işi yaşayan var yaşamayan var sorunu hiçbirşeyde şansım olmadığı gibi bunda da şansım yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

PUBG de grafik ayarında çözünürlük ölçekleme 100 mü ? eğer 70 ise manuel ayarlamış
Bakıyorum hemen sanırım 70 ama.

The Semih

80+ Silver
Olsun hocam yardımcı olmanız yeter yapıcak bir şey yok zaten bu tamamen şans işi yaşayan var yaşamayan var sorunu hiçbirşeyde şansım olmadığı gibi bunda da şansım yok.

Bakıyorum hemen sanırım 70 ama.
100 yap sorun düzelicek :D

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,280
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
100 yap sorun düzelicek :D
Evet düzeldi sanırım çok teşekkürler hocam. Sonunda en azından 1 tane oyun dahi olsa düzeltebildim sorunu muhtemelen diğer sorun yaşadığım oyunlarda da tek tek tüm ayarlarla uğraşsam düzelir belki.

Evet düzeldi sanırım çok teşekkürler hocam. Sonunda en azından 1 tane oyun dahi olsa düzeltebildim sorunu muhtemelen diğer sorun yaşadığım oyunlarda da tek tek tüm ayarlarla uğraşsam düzelir belki.
Valla hocam çok mutlu oldum şuan çok sağolun günlerdir AMD yüzünden bi driver problemi bi başka şey derken bıkmıştım en sonunda çözüldü sayenizde.

The Semih

80+ Silver

Valla hocam çok mutlu oldum şuan çok sağolun günlerdir AMD yüzünden bi driver problemi bi başka şey derken bıkmıştım en sonunda çözüldü sayenizde.
Çözünürlük ölçekleme diğer oyunlarda da görürsen herzaman 100 kalsın 100 native demek. Çözünürlüğü 1920x1080 monitör de çözünürlük ölçeği %200 yaparsan 4K olur oyun.

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,280
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Çözünürlük ölçekleme diğer oyunlarda da görürsen herzaman 100 kalsın 100 native demek monitör çözünürlüğü yani mesela 1920x1080 monitör de çözünürlük ölçeği %200 yaparsan 4K olur oyun.
Çok sağolun hocam.

Zebellah

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
944
İsim
Mehmet Can Yiğitoğlu

Onun zaten 100 olması lazım knk. monitörün en yüksek çözünürlük neyse o oluyor o zaman. Ama ben görüntüyü çok seviyorum. 140 falan yapıyorum.

Top Bottom