Neler Yeni

Rehber Bedava İnca Ürünler Kazanma!

CalypsoBy

80+
En İyi Cevap
1
İnca yeni bir uygulama çıkarmış bu uygulama ile bedava ürünler kazanabilirsiniz
mantığı basit çarkı döndürüyoruz şansımıza ne çıkarsa uygulama şu anda sadece android'de var ve sadece apk olarak indirilebiliyor google play'de onay sürecinde bazı arkadaşlar farklı telefonlardan yapmayı denemiş ama olmamış sebebi şunlar olabilir konumdan cihazdan bağlı olduğumuz internetden ip'den vb. şeylerden anlıyor olabilirler. haftada 1 kere çevirme hakkımız var arkadaşlar yan hesapla falan yapmayın zaten haftada 1 hakkımızı var bu güzel kampanyayı çöp etmiyelim.
bu bilgiyi benimle paylaştığı için Arda Kuğu'ya Teşekkür Ederim.
İndirme linki=https://incateknoloji.com/sanscarki.apk
Alıntıyı görüntüle
Yazın da vardı bu hatta herkese kaliteli klavyelerden birini çıkarttı, burada da olay oldu. Herkese aynı klavye çıkınca biz hacklendik o yüzden oldu, bug mug muhabbeti döndü kimseye hediyesi verilmeyecek dedi, geçici olarak da devredışı kaldılar. Hatırlayanlar vardır. O ara güvenimi yitirdim ben. Zaten bedava 😕

Yazın da vardı bu hatta herkese kaliteli klavyelerden birini çıkarttı, burada da olay oldu. Herkese aynı klavye çıkınca biz hacklendik o yüzden oldu, bug mug muhabbeti döndü kimseye hediyesi verilmeyecek dedi, geçici olarak da devredışı kaldılar. Hatırlayanlar vardır. O ara güvenimi yitirdim ben. Zaten bedava 😕
Benim kodumu verdiler. Zaten benim gözümde kod dışındakiler değersiz.

AzizG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Aziz
Ne zaman aktif olur, geçen hafta kaçırdım.

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Çark için VPN ile sınırsız çeviriliyor dedim keza 50 kere çevirdim hep üzgün surat bunlarda 50'yi duyunca çarkı bakıma alicaklar bilginiz olsun ;)

Top Bottom