Neler Yeni

bedava oyun indirten steamsunlocked guvenlimi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
bora süren
merhaba bir site buldum steamsunlocked.org bütün oyunların crack verisyonu var güvenlimi virüs varmı

lyiafpsz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Mehmet
merhaba bir site buldum steamsunlocked.org bütün oyunların crack verisyonu var güvenlimi virüs varmı
Vaybe beleş oyun varda biz boşuna para veriyoz. Kral kimse bunu karşılıksız yapmaz illahaki virüs vardır adı üstünde crack versiyon diyorsun biz es*kmıyız bosuna para veriyoz

Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Kadir
Virüssüz crack diye bir şey yok illaki birşeyler dönüyordur.Kimse babasının hayrına beleş yayınlamaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Ares Blackrosa
Vaybe beleş oyun varda biz boşuna para veriyoz. Kral kimse bunu karşılıksız yapmaz illahaki virüs vardır adı üstünde crack versiyon diyorsun biz es*kmıyız bosuna para veriyoz
Virüssüz crack diye bir şey yok illaki birşeyler dönüyordur.Kimse babasının hayrına beleş yayınlamaz
Elinizde hiç bir kanıt olmadan böyle konuşmanız komik biraz. Uzun süredir bazı multiplayer oyunları arkadaşlarımla korsan olarak oynarız kullandığım bir site var, yıllardır hiç bir sorun yaşamadım. Ne bir bilgim/hesabım çalındı, ne bilgisayarıma zarar geldi ne de performans kayıpları yaşadım. Zaten bilgisayar kullanmayı biliyorsanız bu tarz sorunları korsan programlar indirseniz bile kolay kolay yaşamazsınız gerekli önemleri aldıktan sonra.

Bahsettiğin siteye gelecek olursam bir bilgim yok ancak kullananlar, önerenler görmüştüm.

Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Hüseyin Ege Karakışla
8 yıl korsan kullandım, bu virüsler veya bitcoin mining ler neden bana denk gelmedi :D, korsan oynayamayı bırakalı yaklaşık 2 yıl oldu artık kütüphane koleksiyonu yapmak istiorum ama şu dönemlerde gerçekten çok zor bu iş.
Bilinen popüler bir siteden indirirseniz hiç bir şey olmaz. Stemunlocked bana tehlikeli gelmiştir hep. Kaşıklı ablanın orijinal sitesinden indirebilirsin.
Ayrıca Gücünüz yetiyorsa korsan almamanızı tavsiye ederim. steame her hafta bir 5 dolar atıp alabilirsiniz istediğiniz oyunu (gücünüz varsa) fakat gücünüz yoksa kimsenin sizlere bir şey demeye hakkı yok.

DogancanYr

80+ Bronze
En virüslü site.

Özelden yazarsan güvenilir siteleri söylerim.

lyiafpsz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Mehmet
Elinizde hiç bir kanıt olmadan böyle konuşmanız komik biraz. Uzun süredir bazı multiplayer oyunları arkadaşlarımla korsan olarak oynarız kullandığım bir site var, yıllardır hiç bir sorun yaşamadım. Ne bir bilgim/hesabım çalındı, ne bilgisayarıma zarar geldi ne de performans kayıpları yaşadım. Zaten bilgisayar kullanmayı biliyorsanız bu tarz sorunları korsan programlar indirseniz bile kolay kolay yaşamazsınız gerekli önemleri aldıktan sonra.

Bahsettiğin siteye gelecek olursam bir bilgim yok ancak kullananlar, önerenler görmüştüm.
Korsan olarak oynarız... reis arkada illahaki bişeyler dönüyordur takma kafaya

Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Hüseyin Ege Karakışla
sizlere e*ek diyen yok, gücünüz varsa tabi ki paranızı verip oynayabilirsiniz, benimde az buz gücüm var biriktirerek alıyorum. Ama ülkenin durumundan ötürü bir şey diyemeyiz.

Thadox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
380
İsim
Tx
Beleş olan her şey virüslü zararlı değildir örneğin ben yıllardır ücretsiz bir şekilde revanced kullanıyorum hiç bir sorun yok. Öte yandan kesin emin değilseniz ben yine resmî yollardan oyun oynamanızı tavsiye ederim.

DogancanYr

80+ Bronze
Bazı oyunların resmi serverlerinde cirit atıyoruz o noktaya geldi.

Daha derine girmek istersen anlatırım. :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Hüseyin Ege Karakışla
Bazı oyunların resmi serverlerinde cirit atıyoruz o noktaya geldi.

Daha derine girmek istersen anlatırım. :D
hocam daha derin bilgiye sahip ve daha güvenilir bildiğiniz siteler varsa benlede paylaşırsanız çok mutlu olurum :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,545
Üyeler
151,915
Son üye
Mrheaven10
Top Bottom