Neler Yeni

www.fullprogramlarindir.net güvenilir mi??

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Ozi Erygt
Fark eder mi bilmiyorum ama indireceğiniz şeyin katılımsız linki varsa ordan indirin antivirüste false positive bir şey çıkabilir içiniz rahat olsun paketlemeyi kendileri yaptığı için oluyor ayrıca katılımsız olanlar kurulum istemiyor ps adobe office vs hepsini ordan katılımsız indirdim virüs yerseniz sitenin güveni sarsılır kolay kolay öyle bir işe girişmezler
Haklısınız hocam genelde Google Drive linkinden indirmeye çalışıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dodi repack ve fitgirl repack den alıyor türk siteleri zaten. Oyun indireceksen bu iki siteyi araştır. Tavsiyem dodi , oyun daha hızlı iniyor fitgirle göre
Bakıyorum hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dodi ve fitgirlden saşma
https://dodi-repacks.site/ hocam site bu galiba oyunlar full orjinalmi oluyor yoksa bazı bölumler kesikmi

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Alperen Yılmaz
Merhaba hocalarım yeni gaming pc aldım fakat oyun alacak param kalmadı biraz araştırdım ve bu siteyi buldum biliyorum korsan oyun indirmek hiç etik değil ama yapabilecegim bir şey yok sizce bu site guvenılırmı veya onerebılecegınız site varmı.
valla şimdi yalan yok ets 2 mw 1 mw 2 mw 3 bf 4 vs indirmişliğim var ama sırf benim indirdiğimde virüs yok diye garanti veremem siteye hocam gerekirse oynamayın orjinal alın çünkü bazen öyle bir rat yiyorsunuz ki ruhunuz duymuyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,617
Üyeler
151,927
Son üye
bordoma
Top Bottom