Neler Yeni

Steam offline hesap nasıl kullanılır?

WOYAC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
sefa mert
Hesap giderse tekrar verir fakat ilerlemem gider diye korkuyorum da burda da riske gireceğim artık olmadı save dosyamı falan alır bir şekil halletmeye çalışırım tamamdır sağ olun hocam.
ben sorun yaşamadım ama sen yada başkası yaşarmı bilemiyeceğim için kefil olamam ama tavsiye ederim oyuncustore sitesini kullanabilirsin sitenin dediğine göre çalıntı hesap gibi durumlar olmuyormuş hesapların hepsi kendilerine ait hesaplarmış 2-3 yıl önce aldığım hesaplar bile hala duruyor bir sorun oldumu canlı destek yardımcı oluyor en son siparişim 24 ekim 2023 de gow elden ring ve metro exodus almıştım

Son düzenleme:

heraishere

80+ Bronze
Hesap giderse tekrar verir fakat ilerlemem gider diye korkuyorum da burda da riske gireceğim artık olmadı save dosyamı falan alır bir şekil halletmeye çalışırım tamamdır sağ olun hocam.
İlerlemenizi clouda değil bilgisayara kaydederseniz kaybolmaz. Yine de her ihtimale karşı ilerlemenizi arada bi yedekleyin.

aLoNeDarK33

80+ Bronze
Merhaba bu görmüş olduğunuz linkten hesap alıp last of us oynamak istiyorum fakat verecekleri hesabı çevrimdışında kullanabilirim sanırım bir tek bu detayı biliyorum onun dışında istediğim zaman hesaba girip çıkabilirmiyim hesaptan atılma gibi bir durum olmaz inşallah oyunun sonuna gelip bitiremeden hesaba girememek istemiyorum. Daha önce almış olanlar varsa bilgilendirirse sevinirim. Yada sizin daha önce alıp kullandığınız bir site varsa oda olabilir. Oyunun kırılmış linkide var link temiz ordan da indirebilirim sizce ne yapayım? Bu oyuna o kadar para vermek istemiyorum.

hesap bilgileri geldiğinde giriş yapıp oyunu indirin indirme bitince sol üstten hesabı çevrim dışına alıp o şekilde oyuna girin her hesaba giriş yaptığınızda offline olduğuna dikkat edin bukadar zaten satıcı hesap şifresini değiştirirse item satışa şikayet edebilirsiniz hemde virüs riskine girmemiş olursunuz

Kendim o sitede satış yapan biri olarak söylüyorum, hiçbir problem yaşamazsınız. Dilerseniz benden alışveriş yapabilirsiniz, hesabı sorunsuz kullanmaya yönelik tüm bilgileri iletiyorum. https://www.itemsatis.com/profil/onlinehesap.html
Tamamdır hocam bir bakacağım sağ olun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlerlemenizi clouda değil bilgisayara kaydederseniz kaybolmaz. Yine de her ihtimale karşı ilerlemenizi arada bi yedekleyin.
Evet öyle yapacağım.

hesap bilgileri geldiğinde giriş yapıp oyunu indirin indirme bitince sol üstten hesabı çevrim dışına alıp o şekilde oyuna girin her hesaba giriş yaptığınızda offline olduğuna dikkat edin bukadar zaten satıcı hesap şifresini değiştirirse item satışa şikayet edebilirsiniz hemde virüs riskine girmemiş olursunuz
Bende riske girmek istemem o şekil yapmayı düşünüyorum.

ben sorun yaşamadım ama sen yada başkası yaşarmı bilemiyeceğim için kefil olamam ama tavsiye ederim oyuncustore sitesini kullanabilirsin sitenin dediğine göre çalıntı hesap gibi durumlar olmuyormuş hesapların hepsi kendilerine ait hesaplarmış 2-3 yıl önce aldığım hesaplar bile hala duruyor bir sorun oldumu canlı destek yardımcı oluyor en son siparişim 24 ekim 2023 de gow elden ring ve metro exodus almıştım

Bu siteden bahsediyorsunuz burayıda değerlendirebilirim bakacağım.

Son düzenleme:

WOYAC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
sefa mert

Evet öyle yapacağım.

evet o site

Shix2x

80+ Bronze

Evet öyle yapacağım.

25TL veri geçin hocam kaç tane oyun oynadım hiç sorun olmadı.

heraishere

80+ Bronze

Evet öyle yapacağım.

Hocam verme para böyle yerlere ya. DM'den yaz bana eve geçince atayım ben sana hesap.

yoky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yoky
steam hesabına girince çevrimdışı moduna al istediğin zaman giriş yapmak için de hesaptan çıkış yapma hesap değiştir diyerek kendi hesabına geç önceden cok kullanıyordum boyle hesapları bi sorun olmamıştı
Hocam daha önce hiç Steam ve hikayeli oyun oynamadim şimdi arkadaşların yoğun isteği üzerine gireceğim oyun fiyatlarıda çok pahalı o paraya FPS oyununda bir tane daha bıçak alırım yani.Size tek bir sorum olacak bende böyle hesap alsam çevrimdışı moda falan nasıl alacağım ve neye dikkat etmeliyim

Saturn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
673
İsim
Satürn
Merhaba bu görmüş olduğunuz linkten hesap alıp last of us oynamak istiyorum fakat verecekleri hesabı çevrimdışında kullanabilirim sanırım bir tek bu detayı biliyorum onun dışında istediğim zaman hesaba girip çıkabilirmiyim hesaptan atılma gibi bir durum olmaz inşallah oyunun sonuna gelip bitiremeden hesaba girememek istemiyorum. Daha önce almış olanlar varsa bilgilendirirse sevinirim. Yada sizin daha önce alıp kullandığınız bir site varsa oda olabilir. Oyunun kırılmış linkide var link temiz ordan da indirebilirim sizce ne yapayım? Bu oyuna o kadar para vermek istemiyorum.

hocam özelden yaz sana atim tüm hesapları bunları almana gerek yok

tüm steam offline hesaplarının olduğu bir txt var isteyene atarım

yoky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yoky
Hocam verme para böyle yerlere ya. DM'den yaz bana eve geçince atayım ben sana hesap.
Hocam sizdede böyle hesaplar varsa banada atar mısınız yeni PC topladım hiç oyuna para ayırmayı akıl etmedim 16 yaşındaydım babamdan birde oyun için para istemeye çekiniyorum eğer elinizde varsa atarmisin

heraishere

80+ Bronze
Hocam sizdede böyle hesaplar varsa banada atar mısınız yeni PC topladım hiç oyuna para ayırmayı akıl etmedim 16 yaşındaydım babamdan birde oyun için para istemeye çekiniyorum eğer elinizde varsa atarmisin
Hocam atarım tabii ki de. Istediğiniz oyunu dmden yazin bana. Irtibata geçeyim.

yoky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yoky
hocam özelden yaz sana atim tüm hesapları bunları almana gerek yok

tüm steam offline hesaplarının olduğu bir txt var isteyene atarım
Hocam bana atar mısınız txt yi

Top Bottom