Neler Yeni

Çözüldü✓ Ben Asus monitör aldım vgaq3a asusun 165 hz sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
BilgehanCevik
lütfen yardımcı olun monitörü aldım 24 inç 180 hz diye gelince 165 hz mis overclockla 180 oluyormuş zarar verirmi ömrü azalır mi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
Senior AI Developer + Mekatronik Mühendisi
İsim
Salih
lütfen yardımcı olun monitörü aldım 24 inç 180 hz diye gelince 165 hz mis overclockla 180 oluyormuş zarar verirmi ömrü azalır mi
Monitörlerde OC yapmak Sağlam bir Soğutma Yapılmassa Ömrü Elbette Azalıcaktır. Çok İhtiyacnız Olmadığı Sürece OverClock Yapılmamalıdır. Fazla Isıdan Dolayı Ekranda Dalgalanmalar Oluşması Ve Aniden Kapanması Olasılıklar Arasındadır. Tabi Kendi Fikriniz Bunları Göze Alıyorsanız Derseniz Benim Monitörüm Gayet Ferah Sürekli Hava Akışının Olduğu Bir Yerde Derseniz Kontrollü Bir Biçimde Yapmanızda Herhangibi Bir Sakınca Yoktur İyi Akşamlar Dilerim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
BilgehanCevik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
eyvallah dostum ama 180 yaziyor millet 165 alıyormuş küfür edecem vallahi keşke direk 180 alsa daha iyi olmazmi bide fast ipsmis neye ise yarar
Monitörlerde OC yapmak Sağlam bir Soğutma Yapılmassa Ömrü Elbette Azalıcaktır. Çok İhtiyacnız Olmadığı Sürece OverClock Yapılmamalıdır. Fazla Isıdan Dolayı Ekranda Dalgalanmalar Oluşması Ve Aniden Kapanması Olasılıklar Arasındadır. Tabi Kendi Fikriniz Bunları Göze Alıyorsanız Derseniz Benim Monitörüm Gayet Ferah Sürekli Hava Akışının Olduğu Bir Yerde Derseniz Kontrollü Bir Biçimde Yapmanızda Herhangibi Bir Sakınca Yoktur İyi Akşamlar Dileri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
Senior AI Developer + Mekatronik Mühendisi
İsim
Salih
Monitördeki Pixellerin Daha Hızlı Tepkime Vermesini ve Ghosting oluşmasını engeller. Ghosting Monitörün Yenilenme hızının üstüne FPS çıkmasını engeller Mesele Benim Monitör 144Hz IPS var Bu sebeple Çoğu Oyunu Ekran Kartı Bozulma Oluşmaması İçin FPS 144'de kısıtlıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
BilgehanCevik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Monitördeki Pixellerin Daha Hızlı Tepkime Vermesini ve Ghosting oluşmasını engeller. Ghosting Monitörün Yenilenme hızının üstüne FPS çıkmasını engeller Mesele Benim Monitör 144Hz IPS var Bu sebeple Çoğu Oyunu Ekran Kartı Bozulma Oluşmaması İçin FPS 144'de kısıtlıyor.
eyw valla knk sen iyiki önüne çıktın Bir şey daha soracam ben 27 inç almadım oda 165 hzdi normal IPS di Tüm özellikler aynı sadece benimki fast ips 24 inç iyi demi 27 FPS oyunları için kötü değil mi

Top Bottom