Neler Yeni

Bench/Deadlift/Squad Pr değerleri

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
İyi günler, konuyu açmadaki niyetim bilmediğimiz konularda yardımlaşmak,spora yeni başlayacak olan insalara destek olmak ve insanların neler yapabildiğini öğrenmek. Kendi değerlerim aşağıdaki gibi.
Vücut ağırlığı: 82 kg
Deadlift: 230 Kg Pr
Bench: 157,5 Kg Pr
Squad 185 Kg Pr
IPF Türkiye yarışmalarına hazırlanıyorum.

-CrawL

80+ Gold
5-6aydır yapıyorum amacım güç değil vücut geliştirmek squat yapmıyorum deadlift bi kaç kere yaptım biraz riskli bir hareket olduğu için yapmayı bıraktım max 110Kg kaldırabildim bench press yapıyorum bench pr 70Kg amacım güç artırmak değil dediğim gibi kasların daha iyi gözükmesi max kaldırdıklarımı gücümü ölçmek için denemiştim. Vücut ağırlığı 68kg.

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
966
İsim
Sadettin Y
İyi günler, konuyu açmadaki niyetim bilmediğimiz konularda yardımlaşmak,spora yeni başlayacak olan insalara destek olmak ve insanların neler yapabildiğini öğrenmek. Kendi değerlerim aşağıdaki gibi.
Squad 185 Kg Pr
baya iyi kankam bence agırlıkların, kendi adıma 88kg bw ile 150 dl atamadım daha hic :D

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
5-6aydır yapıyorum amacım güç değil vücut geliştirmek squat yapmıyorum deadlift bi kaç kere yaptım biraz riskli bir hareket olduğu için yapmayı bıraktım max 110Kg kaldırabildim bench press yapıyorum bench pr 70Kg amacım güç artırmak değil dediğim gibi kasların daha iyi gözükmesi max kaldırdıklarımı gücümü ölçmek için denemiştim. Vücut ağırlığı 68kg.
Deadlift dediğiniz gibi riskli bir hareket ve istediğiniz üzerine çok da uymuyor yapmaman doğru bence de
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yaş ve kiloya göre çok iyi ağırlıklar. Yarışmada başarılar dostum.
Çok teşekkürler

baya iyi kankam bence agırlıkların, kendi adıma 88kg bw ile 150 dl atamadım daha hic :D
Define ve tekrar ağır bir clean bulk ile çok rahat çıkabileceğin değer 150 Kg

SekerBey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
495
İsim
murat dedecim
Squad 185 Kg Pr
hocam cahilligime verin tek tekrar mı atıyorsunuz?

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
hocam cahilligime verin tek tekrar mı atıyorsunuz?
Pr dediğimiz şey aslında personal record demek, bu da tek tekrar attığımız anlamına geliyor. 2. Tekrarı alabileceğimiz değer pr olmuyor pek çünkü 2 tekrar yapabilirseniz 2,5 kg veya 5 kg üstü ile tek tekrar alırsınız yüksek ihtimalle

SekerBey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
495
İsim
murat dedecim
Pr dediğimiz şey aslında personal record demek, bu da tek tekrar attığımız anlamına geliyor. 2. Tekrarı alabileceğimiz değer pr olmuyor pek çünkü 2 tekrar yapabilirseniz 2,5 kg veya 5 kg üstü ile tek tekrar alırsınız yüksek ihtimalle
ben 3x ( 52.5x2) 105 + bar agırlı kaldırdım ve kilom 89 90 lardaydı masallagınız varrr
Aman dikkat edin powerda omzunu bırakan cok gordum bench kısmında aman dikkat hocam

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
ben 3x ( 52.5x2) 105 + bar agırlı kaldırdım ve kilom 89 90 lardaydı masallagınız varrr
Aman dikkat edin powerda omzunu bırakan cok gordum bench kısmında aman dikkat hocam
Çok teşekkürler hocam, 89-90 kilolarda deadlift değerinizin daha yüksek olması gerekiyor fakat sıfır birden her zaman büyüktür .Size tavsiyem gidebildiğiniz kadar sonuna gitmek bir hobi gibi değil de ihtiyacıniz gibi görmeniz

SekerBey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
495
İsim
murat dedecim
Çok teşekkürler hocam, 89-90 kilolarda deadlift değerinizin daha yüksek olması gerekiyor fakat sıfır birden her zaman büyüktür .Size tavsiyem gidebildiğiniz kadar sonuna gitmek bir hobi gibi değil de ihtiyacıniz gibi görmeniz
omzum sakat bel fıtığı var .d

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
966
İsim
Sadettin Y
Deadlift dediğiniz gibi riskli bir hareket ve istediğiniz üzerine çok da uymuyor yapmaman doğru bence de

Çok teşekkürler

Define ve tekrar ağır bir clean bulk ile çok rahat çıkabileceğin değer 150 Kg
hocam agir diyetteyim valla 12 kilo verdik. diğer kışa bulk sezonunda kendi rekorumu gecmeye calisacagim. Powercı degiliz ama yine de guclu hissettiriyor insanı ahahha

Ensar Bey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,381
İsim
Ensar Bey
Gerçekten çok iyi, genetik olarak çok güçlü olsaydın çok daha ağır kiloları rahatça çıkartırdın.
Yarışmalar da bol şans.

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
hocam agir diyetteyim valla 12 kilo verdik. diğer kışa bulk sezonunda kendi rekorumu gecmeye calisacagim. Powercı degiliz ama yine de guclu hissettiriyor insanı ahahha
Ben de tam powerci değilim yarışmaya hazırlık aşamasını daha başlamadım şuan powerbuilder dalı ile uğraşıyorum bakalım ne olur artık

omzum sakat bel fıtığı var .d
Allah şifa versin reis o zaman nasıl rahat ediyorsan öyle devam

Gerçekten çok iyi, genetik olarak çok güçlü olsaydın çok daha ağır kiloları rahatça çıkartırdın.
Yarışmalar da bol şans.
Çok teşekkürler. Kendi kilomda Türkiye rekorlarınin dibine kadar geldim fakat daha tam hazırlık sürecine başlamadım daha vaktim var biraz daha son 7 ay kala hazırlığı başlatmayı düşünüyorum

Top Bottom