Neler Yeni

Bench/Deadlift/Squad Pr değerleri

LaketrooS

80+ Silver
İyi günler, konuyu açmadaki niyetim bilmediğimiz konularda yardımlaşmak,spora yeni başlayacak olan insalara destek olmak ve insanların neler yapabildiğini öğrenmek. Kendi değerlerim aşağıdaki gibi.
Vücut ağırlığı: 82 kg
Deadlift: 230 Kg Pr
Bench: 157,5 Kg Pr
Squad 185 Kg Pr
IPF Türkiye yarışmalarına hazırlanıyorum.
Bilek yada ön kol için hangi egzersizleri önerirsin?

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Bilek yada ön kol için hangi egzersizleri önerirsin?
Bilek için en sevdiğim hareket olan
BEHIND THE BACK BARBELL REVERSE WRIST CURL
Ön kol için
HAMMER CURL bana göre bayağı etkili

Biraz kişiye göre değişebilir oluyorlar her hareket her formda her insana vurmuyor bunlar sadece denenebilir tavsiyeler

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
679
İsim
ibrahim can
5-6aydır yapıyorum amacım güç değil vücut geliştirmek squat yapmıyorum deadlift bi kaç kere yaptım biraz riskli bir hareket olduğu için yapmayı bıraktım max 110Kg kaldırabildim bench press yapıyorum bench pr 70Kg amacım güç artırmak değil dediğim gibi kasların daha iyi gözükmesi max kaldırdıklarımı gücümü ölçmek için denemiştim. Vücut ağırlığı 68kg.
bende pazar günü kayıt olucam yada yazılılardan sonra kayıt olucam belli değil vücudumu gelişmek istiyorum
kilom 71 boy 171 veya 172 yaş 15
ilk başta vücüdumda hiç beğenmediğim şey memelerim ergenlik başladı birde pandemide hiç bilgisayar başından kalmadım bayada bi kilo aldım ama ergenlik başladığından beri memelerim var onu kasa çevririsem mükemmel olur ilk önce onu bir yapayımda gerisi hiç sıkıntı değil

LaketrooS

80+ Silver
Bilek için en sevdiğim hareket olan
BEHIND THE BACK BARBELL REVERSE WRIST CURL
Ön kol için
HAMMER CURL bana göre bayağı etkili

Biraz kişiye göre değişebilir oluyorlar her hareket her formda her insana vurmuyor bunlar sadece denenebilir tavsiyeler
Teşekkürler

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
bende pazar günü kayıt olucam yada yazılılardan sonra kayıt olucam belli değil vücudumu gelişmek istiyorum
kilom 71 boy 171 veya 172 yaş 15
ilk başta vücüdumda hiç beğenmediğim şey memelerim ergenlik başladı birde pandemide hiç bilgisayar başından kalmadım bayada bi kilo aldım ama ergenlik başladığından beri memelerim var onu kasa çevririsem mükemmel olur ilk önce onu bir yapayımda gerisi hiç sıkıntı değil
Jinekomasti olabilir mi bir bak dostum istersen detaylıca.

Önemli olan niyet başla ve devamı gelsin, başladığın zaman etiketle bildiğim kadarıyla her türlü yardımcı olurum

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
679
İsim
ibrahim can
Jinekomasti olabilir mi bir bak dostum istersen detaylıca.

Önemli olan niyet başla ve devamı gelsin, başladığın zaman etiketle bildiğim kadarıyla her türlü yardımcı olurum
yok ona baktımda jinekomasti gibi durmuyo yani hiç sert değil ve hiç acımıyor yap olduğundan %90 eminim

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
yok ona baktımda jinekomasti gibi durmuyo yani hiç sert değil ve hiç acımıyor yap olduğundan %90 eminim
O zaman en büyük problem başlamamış olman. Başlangıçda Cable Crossover tarzı halat hareketlerine önem ver toparlamaya çok yardımcı olur

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
679
İsim
ibrahim can

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,052
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
kilo verirken kas da eriyormuş öyle mi
Günlük alman gereken kalori miktarını hesaplayıp - 300 gibi kalori açığı oluşturup aynı zamanda antrenman yapmaya devam edersen kas kaybı minimal seviyeye iner. Fakat bu süreçte kilo vermen uzun sürer

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
965,031
Üyeler
152,395
Son üye
KatilArkanda
Top Bottom