Neler Yeni

Beni seviyor olma ihtimali yüzde kaç?

BurakBrllr

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Keşke sorabilsem. Eğer hayır derse arkadaşlığımız biter. Nasıl konuşacağım o zaman onunla.
Hocam zaten içinde gerçekten sevgi varsa arkadaşlık yürümez. Sen bu şekilde sana söylediği kelimelerini veya yaptığı hareketlerini acaba diye yorumlayarak daha çok yükseleceksin. Sen ona açılmadığın sürece cevap alman zor. Arkadaşlık bozulmasın bu şekilde devam edeyim dersen o da zor. Bence açılmak en mantıklısı.

Mr.Snape

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Eren oruç
Bana geçen gün bir saç modelini gösterdi nasıl olur dedi sınıfta boş dersimiz vardı eski sevgilisinden falan bahsetti.

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,924
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi

VorTex12

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bana geçen gün bir saç modelini gösterdi nasıl olur dedi sınıfta boş dersimiz vardı eski sevgilisinden falan bahsetti.
Eski sevgilisinden bahsediyorsa büyük ihtimalle seni kankası olarak görüyor.....

2mApoo

80+ Silver
Merhaba dostlar bir kızı seviyorum ama o bilmiyor tabii sevdiğimi. Dün okulda istiklal marşı okumak için sıra olduk ben arkalardaydım o önde bana seslendi yanıma gelsene dedi. 11 sınıfım bu arada aynı sınıftayız. Yani samimiyiz. Neyse konuya döneyim. Yanına gittim ve sohbet muhabbet falan ettik. Bu gün whatsapp tan mesajlaşırken sana bişey sorcam dedim oda söyle canım dedi. Ve bunun gibi birkaç olay falan var bunu beni samimi bir arkadaşı olarak gördüğü için mi yapıyor yoksa beni sevdiği için mi yapıyor emin değilim. Seviyor olma ihtimali kaç?
En az %31 diye düşünüyorum. Yeni olan gelişmelerden beni haberdar edersen bu oran %52'ye kadar çıkabilir fikrimce.

Top Bottom