Neler Yeni

Beni seviyor olma ihtimali yüzde kaç?

egergvn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ege
Merhaba dostlar bir kızı seviyorum ama o bilmiyor tabii sevdiğimi. Dün okulda istiklal marşı okumak için sıra olduk ben arkalardaydım o önde bana seslendi yanıma gelsene dedi. 11 sınıfım bu arada aynı sınıftayız. Yani samimiyiz. Neyse konuya döneyim. Yanına gittim ve sohbet muhabbet falan ettik. Bu gün whatsapp tan mesajlaşırken sana bişey sorcam dedim oda söyle canım dedi. Ve bunun gibi birkaç olay falan var bunu beni samimi bir arkadaşı olarak gördüğü için mi yapıyor yoksa beni sevdiği için mi yapıyor emin değilim. Seviyor olma ihtimali kaç?
Çok sanmıyorum ama diyelim teklif ettin o da kabul etti yürümeme ihtimali daha çok çünkü 11mişsin seneye sınav var tiriplerine giricek ondan sonrada ünide iyi ihtimalle farklı üniler farklı şehir zaten baştan gider çok zor olur ve ayrılırsınız bence ondan net bir aksiyon almadığın sürece kalbine göm çünkü daha çok üzülme ihtimalin yüksek ha üzülmem falan diyosan git konuş yani en fazla red yersin

Berke Fitness

80+ Bronze
Merhaba dostlar bir kızı seviyorum ama o bilmiyor tabii sevdiğimi. Dün okulda istiklal marşı okumak için sıra olduk ben arkalardaydım o önde bana seslendi yanıma gelsene dedi. 11 sınıfım bu arada aynı sınıftayız. Yani samimiyiz. Neyse konuya döneyim. Yanına gittim ve sohbet muhabbet falan ettik. Bu gün whatsapp tan mesajlaşırken sana bişey sorcam dedim oda söyle canım dedi. Ve bunun gibi birkaç olay falan var bunu beni samimi bir arkadaşı olarak gördüğü için mi yapıyor yoksa beni sevdiği için mi yapıyor emin değilim. Seviyor olma ihtimali kaç?
%0

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
Bak aga sana düz hesap yapıyorum
%47.6

Alfha13

80+ Silver
Memleketini sor, hemşehri iseniz oran %15 artar; değilseniz en sevdiği rengi sorun, aynı rengi seviyorsanız oran %5 artar; değilse doğduğu günü sorun, hafta sonuysa oran %20 düşer; değilse adının baştan 4. harfini sorun, ünlü harfse oran %70 artacaktır.

Bütün bunların sonucunda eğer ki oran;

%0-30 aralığındaysa: Boş ver kanka, daha iyisini bulursun.
%30-45 aralığındaysa: Arkadaş olabilirsiniz en azından.
%45-55 aralığındaysa: Şansın var, iyi kullan.
%55-75 aralığındaysa: Seni seviyor, net.
%75-100 aralığındaysa: İlk adımı o atacaktır, sabret.
%100'den fazlaysa: Çiçeği, çikolatayı kap; doğru kız istemeye!

*Prof. Doç. Dr. AlphaGamer13 tarafından onaylanmıştır.

Mr.Snape

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Eren oruç
Silindi.

Son düzenleme:

atachu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
ata erdem
canım demesinin bi anlamı yok en yakın arkadaşım bana aşkım canım hayatım diyor sürekli

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,458
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Sıradışı bir durum yok anlattıklarınıza göre, öyle her yanına çağıran kız için şüphe duyarsak benim çevremde bi 20 şüpheli var hocam.

slmbnemıstık

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
kedü
İlgilendiği Kategoriler
Motosiklet 🏍️
hocam herkes birbirine canım der bu normal bir şey
sevgili olmadığım kız bana ask diyor normal
ama normal ark anlamında seviyor mu diye soruyorsanız seviyordur ''canım'' demiş samimi gördüğü içindir

Ariseks

80+ Gold
Büyük ihtimal arkadaş olarak falan görüyordur

Bu gün yaşanan olayı anlatayım size.
Sabahlar biraz konuşmuştuk wp den normalde de konuşuyoruz. Sonra bunaldım napıyorsun diye mesaj attım oda şu fotoyu attı. Bende evet sorun mu var yazdım. Sonra ha yazdı. Bende bunu attım. Kötü mü yaptım?
Bu resimden sonra evet aşığız deseydin keşke

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,934
Üyeler
157,304
Son üye
neiczhs
Top Bottom