Neler Yeni

Beni seviyor olma ihtimali yüzde kaç?

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
Merhaba dostlar bir kızı seviyorum ama o bilmiyor tabii sevdiğimi. Dün okulda istiklal marşı okumak için sıra olduk ben arkalardaydım o önde bana seslendi yanıma gelsene dedi. 11 sınıfım bu arada aynı sınıftayız. Yani samimiyiz. Neyse konuya döneyim. Yanına gittim ve sohbet muhabbet falan ettik. Bu gün whatsapp tan mesajlaşırken sana bişey sorcam dedim oda söyle canım dedi. Ve bunun gibi birkaç olay falan var bunu beni samimi bir arkadaşı olarak gördüğü için mi yapıyor yoksa beni sevdiği için mi yapıyor emin değilim. Seviyor olma ihtimali kaç?
%50 ihtimalle seviyordur, %50 ihtimalle sevmiyordur.

keremgencer_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
485
İsim
Kerem Gencer
Papatya yaprağı kopararak dene bir de.

2023'e Kadar Yokum

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,494
İsim
Melih
İlgilendiği Kategoriler
Konu Dışı, Müzik
%31 diye tahmin ediyorum daha yüksek de olabilir. Profesyonel analizcilere sordum. Yüksek ihtimalle %31 dediler.

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,194
İsim
Taha Efe

cicibebe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,780
İsim
Enes Tutar
Kızın kişiliğini bilmediğimiz için kesin bir cevap vermek doğru olmaz. Ama ortalama bir insan olduğunu varsayarsak senden hoşlanma ihtimali biraz düşük gibi. Senle daha çok yakın arkadaş ilişkisi kuruyor gibi.

Mr.Snape

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Eren oruç
Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim ilk gördüğümde dudağına yapışmayı düşünüyorum. Tokat yersekte aksiyon olur XD.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kızın kişiliğini bilmediğimiz için kesin bir cevap vermek doğru olmaz. Ama ortalama bir insan olduğunu varsayarsak senden hoşlanma ihtimali biraz düşük gibi. Senle daha çok yakın arkadaş ilişkisi kuruyor gibi.
Ortalama bir insan değil değişik bir kişiliği var.

Top Bottom