Neler Yeni

Benim gözlerim MSÜ göz şartına uyuyor mu?

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,368
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Sizin mantıkla zaten kesin giremeyecek ömür boyu giremez ne JJSJWBSISJSSJ
Neyse yeterli :D
Fiziki mülakata girmeden önce PMYO, POMEM, JAMYO, MSÜ ve BESYO sınavlarında ön sağlık testi bulunur. Ön sağlık testinde sınava katılan adayın kendisinin doldurduğu, ameliyat geçmişi vb. gibi genel ancak detaylı bir sağlık formu bulunur. Bu formun altında da küçük bir beyanname vardır: Verdiğim bilgilerin doğru olduğu, mülakatlarda başarılı olmam halinde bile bu formda verdiğim bilgilerin yanlış çıkması durumunda Milli Savunma Üniversitesine giremeyeceğimi okudum, anladım. Resmi bir evrak olduğundan ötürü bu durum eğer okula alındı diyelim anlaşılmadı herhangi bir yalanı daha sonra çıkması durumunda MSÜ den öğrenci atılır ve men edilir. Sebebi de resmi evrakta sahtecilik olur. Bizzat MSÜ, PMYO ve JAMYO sınav ve mülakatlarına katılmış biri olarak ben de sizin mantığınıza gülüyorum ve size iyi akşamlar diliyorum. Vereceğiniz bir sonraki cevabın bana ulaşmayacağını çünki sizin gibi laftan anlamayan kişileri forumdan engellediğimi de telkin ederim. Siz 'anlaşılmaz' kafası ile devam edin savunma bakanı felan da olursunuz, ha tabi anlaşılmazsa :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,852
Üyeler
157,291
Son üye
Nexul
Top Bottom