Neler Yeni

BENQ EX2510S ALINIR MI ? MONİTÖR ÖNERİSİ

taylansimdi

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,630
İsim
Taylan Şimdi
Bütçe
8000
Arkadaşlar geçen gün konu açmıştım fakat 1080p ve sağlam panelli monitör ihtiyacım var dememe rağmen 4k destekli veya 32 inç ekranlar önerildi lütfen ihtiyacıma göre yardımcı olmanızı rica ediyorum.

Bütçe 8000 TL, İstediğim özellikler IPS Panelin çok kaliteli olması gerçek 8 bit olması. 165hz veya 240 hz olması benim için bir şey değiştirmez çünkü sadece Görüntüye önem veriyorum e spor oyunları tercih etmiyorum.

Başlıkta yazdığım monitörü çok öneriyorlar siz ne dersiniz ? Bütçem dahilinde farklı modeller paylaşırsanız çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler :)

ŞUANLIK AKLIMDAKİ MONİTÖR
BENQ MOBIUZ EX2510S

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Oyunları, Bilgisayar Donanımları, Yazılım-Programlama, Kitap Okumak vs.
Hocam aynı monitörü kullandım güzel monitördür, 4k monitöre geçtiğim için hala daha elimde duruyor kutusuna koydum. Garantisi de devam ediyor 1 sene kullandım. Samsunda yaşıyorsanız detaylarını özelden konuşabiliriz. :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca sıfır alıcaksanız bu bütçeye 2k monitör alabilirsiniz.

taylansimdi

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,630
İsim
Taylan Şimdi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam aynı monitörü kullandım güzel monitördür, 4k monitöre geçtiğim için hala daha elimde duruyor kutusuna koydum. Garantisi de devam ediyor 1 sene kullandım. Samsunda yaşıyorsanız detaylarını özelden konuşabiliriz. :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca sıfır alıcaksanız bu bütçeye 2k monitör alabilirsiniz.
Hocam sıfır alma taraftarıyım ve gidip monitör deneme görme imkanım yok, yani web'deki incelemelere istinaden almaya çalışacağım. Sizin önerileriniz nelerdir :)

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Oyunları, Bilgisayar Donanımları, Yazılım-Programlama, Kitap Okumak vs.
Kendim bir dönem Xbox Series X ile birlikte bizzat kullandığım için bu monitörü öneririm. Fiyatına göre bol özellikleri olan monitördür.
Ama masanız küçükse ayakları biraz büyük gelebilir uyarayım. Bunun dışında ekran kalitesi, renk kalitesi vs çok iyidir.
Birde asansör yapıda değil yani yukarı aşağı yada pivot olmuyor bu.

Asus TUF Gaming VG27AQ1A - 8299 TL

taylansimdi

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,630
İsim
Taylan Şimdi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kendim bir dönem Xbox Series X ile birlikte bizzat kullandığım için bu monitörü öneririm. Fiyatına göre bol özellikleri olan monitördür.
Ama masanız küçükse ayakları biraz büyük gelebilir uyarayım. Bunun dışında ekran kalitesi, renk kalitesi vs çok iyidir.
Birde asansör yapıda değil yani yukarı aşağı yada pivot olmuyor bu.

Asus TUF Gaming VG27AQ1A - 8299 TL
İnceleyeceğim hocam teşekkürler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,587
Üyeler
141,315
Son üye
eray31
Top Bottom