Neler Yeni

Benzine 1.61 TL Zam !

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Allah ım bu nereye kadar böyle devam edecek 😖

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,868
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Satılık corolla 1.4 d4d 35k kilometre de değişensiz boyasız satılıktır arabayı alana yanında motorum da hediye.

Kadir_1987

80+ Silver
Artık benzin de alamayacağız 60 litre deposu olan bir aracın fullemek 1000 TL'yi aşıyor ne düşünüyorsunuz?
Arabam şuan da yok fakat arabam yok diye eleştirmeyeceğim anlamına gelmiyor.
Yanlış ve hatalı bir durum var ise herkesin eleştirmesi gerekiyor yine fakat bu sefer de eleştirenleri farklı lanse ettiriyorlar.
İnan çok kötü bir duruma doğru gidiyoruz.
Bu sadece benzin fiyatı olarak algılanmamalı.
Her mana da ciddi krizler bizi bekliyor.
Bizim doğru ve mantıklı şekilde birlik ve beraberlik içerisin de olmamız gerekmekte.
Başta da söylediğim gibi kimisinin arabası var diye mazot fiyatlarından şikayet eder,kimisin arabası yoktur geçinemediğinden şikayet eder,kimisi kira'dadır evi yok diye kendi evi olmasının güç olmasından şikayet eder.
Ama kimileri de vardır ki dilsiz şeytandır.
Yani kimlerdir bunlar.
Evim var diğerinden banane.
Arabam yok mazot fiyatları yükselmiş banane.
Benim zaten her ikisi de var banane.
Maaşım harika geçinemeyen den banane.
Bu zihniyetin çok olduğu memlekette inanın bu kişiler yüzünden durum bu halde.
Şimdi biz bunları biliyoruz bizi yönetenler bilmiyor mu diyeceksiniz evet gayet de iyi biliyorlar.
Susanlar ve ses etmeyenlerin sayısı çok oldukça kimse kusura bakmasın düzelmez bu durumlar ve aksine daha da kötüye gideriz ve gitmekteyiz de.
Daha çok şey yazılır bu konu ile alakalı ama herkes bıktı çözümsüzlükten.
( Durumum elhamdulillah iyi olmasına rağmen ben bunları düşünüyorum fakat durumu içler acısı olanlar alkış tutmak da ve halinden memnun ne yazik ki anlayamıyorum. )

Son düzenleme:

bıraktım

80+ Bronze
Satılık corolla 1.4 d4d 35k kilometre de değişensiz boyasız satılıktır arabayı alana yanında motorum da hediye.
1.4 d4d motor performansı ve yakıtı nasıl sence bizde de 2006 1.4 d4d corolla var bakım harici sanayiye gitmiyor 90 HP olmasına rağmen iyi de gidiyor

Abdurrahman Avf

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Herkese hayırlı olsun, araba zaten alamıyoruz. şimdi araba alsak bu sefer benzine para yetiştiremeyeceğiz. Sonumuz hayır olsun.

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Yakında 20 tl olur.
Eşel mobil sistemi için 5 6 liralık indirimi ötv diye pompaya yansıtmadılar. Sistemde gittikçe kötüleşiyor.
Yakında istasyonlar batacak o kesin. Zaten çoğu zarar ediyoruz diyor daha da kötü olacak

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,525
İsim
Burak Karadağ
Arabam şuan da yok fakat arabam yok diye eleştirmeyeceğim anlamına gelmiyor.
Yanlış ve hatalı bir durum var ise herkesin eleştirmesi gerekiyor yine fakat bu sefer de eleştirenleri farklı lanse ettiriyorlar.
İnan çok kötü bir duruma doğru gidiyoruz.
Bu sadece benzin fiyatı olarak algılanmamalı.
Her mana da ciddi krizler bizi bekliyor.
Bizim doğru ve mantıklı şekilde birlik ve beraberlik içerisin de olmamız gerekmekte.
Başta da söylediğim gibi kimisinin arabası var diye mazot fiyatlarından şikayet eder,kimisin arabası yoktur geçinemediğinden şikayet eder,kimisi kira'dadır evi yok diye kendi evi olmasının güç olmasından şikayet eder.
Ama kimileri de vardır ki dilsiz şeytandır.
Yani kimlerdir bunlar.
Evim var diğerinden banane.
Arabam yok mazot fiyatları yükselmiş banane.
Benim zaten her ikisi de var banane.
Maaşım harika geçinemeyen den banane.
Bu zihniyetin çok olduğu memlekette inanın bu kişiler yüzünden durum bu halde.
Şimdi biz bunları biliyoruz bizi yönetenler bilmiyor mu diyeceksiniz fakat evet gayet de iyi biliyorlar.
Susanlar ve ses etmeyenlerin sayısı çok oldukça kimse kusura bakmasın düzelmez bu durumlar ve aksine daha da kötüye gideriz ve gitmekteyiz de.
Daha çok şey yazılır bu konu ile alakalı ama herkes bıktı çözümsüzlükten.
( Durumum elhamdulillah iyi olmasına rağmen ben bunları düşünüyorum fakat durumu içler acısı olanlar alkış tutmak da ve halinden memnun ne yazik ki anlayamıyorum. )
Eğitimli ve eğitimsizlerin oyu eşit sayıldığı için böyle durumda olmak ne acı bir durum...

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,207
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Artık benzin de alamayacağız 60 litre deposu olan bir aracın fullemek 1000 TL'yi aşıyor ne düşünüyorsunuz?
Araba varken otobuse binmek biraz koyuyor umarim duser fiyatlar

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,868
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
1.4 d4d motor performansı ve yakıtı nasıl sence bizde de 2006 1.4 d4d corolla var bakım harici sanayiye gitmiyor 90 HP olmasına rağmen iyi de gidiyor
Bizdeki de aynı reiz anca bakımı gelince servise götürüyoruz o kadar. Şuan kullandığımız 2012 model bundan önce de yine aynı araba 2010 ve 2013 modellerini kullandık hiçbirinde bi sorun çıkmadı yine aynı arabadan aldık on numara sağlam araba. Yakıt tüketimi iyi 1.4 motor olmasına rağmen iyi de gidiyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
963,878
Üyeler
152,132
Son üye
anadolu goblini
Top Bottom