Neler Yeni

🔥 ÖNCEKİLERİ UNUTUN! AKARYAKITA 5. ZAM GELİYOR! (Felaket!)🔴🔥

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
592
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Ucretsiz kartım var beni ilgilendirmiyor dediğim gibi.
Tamam hadi ieet ve araban olmadığı için dokunmadığını sanıyorsun. Yediğin yiyeceğin alacağın ürünün kısacası içeçeğin suyun bile taşınması araçlar ile yapılıyor bu arabalar ne kullanıyor ? Kullandığı şeye zam yaparsan yiyeceğin yemek zamlanmaz mı ?

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,756
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Elektrikli otomobil en iyisi togg var bizde 1.5tl yakıyor mis gibi bu saatten sonra benzinli araç alınmaz.

• Beğen
Reaksiyonlar: NZXT
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,288
İsim
Burak Karadağ
Tamam hadi ieet ve araban olmadığı için dokunmadığını sanıyorsun. Yediğin yiyeceğin alacağın ürünün kısacası içeçeğin suyun bile taşınması araçlar ile yapılıyor bu arabalar ne kullanıyor ? Kullandığı şeye zam yaparsan yiyeceğin yemek zamlanmaz mı ?
Doğru, akaryakıta zam demek kara nakliyat ve lojistik işlerinin masraflanması ve bu sebeple taşınması yapılan ürünlere zam gelmesi demektir. Ayrıca çiftçilerin zaten yıllardır mazot muhabbeti bitmek bilmiyor.

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,019
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
592
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Elektrikli otomobil en iyisi togg var bizde 1.5tl yakıyor mis gibi bu saatten sonra benzinli araç alınmaz.
Bence menzil konusunda biraz daha gelişmeli ve batarya konusunda uzun ömürlü olması gerekiyor. Henüz alınmaz diyebilirim.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,756
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,288
İsim
Burak Karadağ
TOGG ile ilgili elektronik dokunmatik cihazın işlemisinden şikayetçi olan bir adamın YouTube'da reels videosu gördüm. İşlemcisinden şikayetçi, çünkü çok geç açılıyor diyor.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,756
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Bence menzil konusunda biraz daha gelişmeli ve batarya konusunda uzun ömürlü olması gerekiyor. Henüz alınmaz diyebilirim.
Alınır alınır gelişecek şeyler onlar sonradan da olur tabii ki yeni yeni yaygın olacak ama özellikle şehir içi elektrikli araçlar çok az yakıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

TOGG ile ilgili elektronik dokunmatik cihazın işlemisinden şikayetçi olan bir adamın YouTube'da reels videosu gördüm. İşlemcisinden şikayetçi, çünkü çok geç açılıyor diyor.
Bizde hiçbir sorun yok gayet memnunuz ama cidden güzel araç olmuş tarafsız bir şekilde söyleyebilirim.

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
592
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Evet işlemci veya ekranında bir problem var ya işlemci o kadar güçlü değil. Yada yazılımı optimize değil. Veya ekranı kalitesiz tepkileri çok geç algılıyor.

Selam verince alıyor ama :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,288
İsim
Burak Karadağ
Alınır alınır gelişecek şeyler onlar sonradan da olur tabii ki yeni yeni yaygın olacak ama özellikle şehir içi elektrikli araçlar çok az yakıyor

Bizde hiçbir sorun yok gayet memnunuz ama cidden güzel araç olmuş tarafsız bir şekilde söyleyebilirim.
Tabi canım aracın gerçekten dış görünüşü zaten beni çok cezbetti. Gayet güzel ve çok rakip var bu aralar.
Skywell, Cherry Tiggo, Tesla çok görüyorum ve herhalde Renault'da bir şey ler çıkarmtış. Belki o elektrik değil de Hybrid de olabilir ben yanlış anlamış olabilirm.

Evet işlemci veya ekranında bir problem var ya işlemci o kadar güçlü değil. Yada yazılımı optimize değil. Veya ekranı kalitesiz tepkileri çok geç algılıyor.

Selam verince alıyor ama :D
Vestelin yapacağı işten ne beklersin ki

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
717
İsim
Abdullah
Benim ücretsiz kartım var diyenle elektrikli araç kullanın diyen arkadaşlar akaryakıt her zam yediğinde aldığın iğnenin bile fiyatı artar yani senide etkiliyor. Neyse ezanlar susmadığı sürece problem yok 🤬

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,756
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Benim ücretsiz kartım var diyenle elektrikli araç kullanın diyen arkadaşlar akaryakıt her zam yediğinde aldığın iğnenin bile fiyatı artar yani senide etkiliyor. Neyse ezanlar susmadığı sürece problem yok 🤬
Biz bunları biliyoruz zaten ne yapalım oturup ağlayalım mi ses çıkarsak sesimizi duyan yok bizde elimizdeki imkanları değerlendirmek zorundayız ben yaptığım iş gereği malımı dolar ile alıp TL ile satıyorum alırken zarardayim direk ne yapalım dükkanı mi kapatalım tr şartları bu elimizden bişey gelmiyor.

pc ustasi1

80+ Silver
Ag

🔴 Akaryakıta gelen kallavi zamlar durdurulamıyor!​

Litre fiyatı 45 ₺ ye dayanıyor... Aracı olanların vay haline!🔥

Akaryakıtta yüksek fiyatlar, sürücülere zor günler yaşatırken fiyatlarda tekrar değişiklik bekleniyor. Buna göre;
- Motorine bu gece yarısı 1 lira 40 kuruş,
- Benzine ise 2 ₺ ZAM GELECEK!

Bu gelecek olan zamla 1 Şubat itibari ile benzin, motorin ve LPG'de fiyatlar şu şekilde olacak:

- İstanbul'da benzinin litresi 40,38 TL,
- Ankara'da benzinin litresi 41,07 TL,
- İzmir'de benzinin litre fiyatı 41,29 TL

Motorin litre fiyatı ise
-İstanbul'da 43,02 TL,
-Ankara'da 43,78 TL
-İzmir'de 43,97 TL

LPG ise ortalama 20 liradan satılıyor.

benzin-ve-motorine-zam-geldi-aksam-zamli-pompalayacaklar-jpeg.628524
AGA YARIN AMERİKAYA UÇAĞIM VAR ÇOK ŞÜKÜR GİDİYORUM SİZİDE BEKLERİM MİSAFİR EDERİM AĞIRLARIM SİZİ YETERKİ GELİN AGA

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
939,845
Üyeler
147,787
Son üye
Furyist
Top Bottom