Neler Yeni

🔥 ÖNCEKİLERİ UNUTUN! AKARYAKITA 5. ZAM GELİYOR! (Felaket!)🔴🔥

Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Hakan Arıkan
Bugün gelecek zam iptal olmuştu, yine mi açıklandı? Neyse, trafik yoğunluğu azalır belki.
Vallahi toprak solucanları keşke insan olsa da, siz toprak solucanı olsanız. Sadece güzel bir temenni benimki sizin trafik yogunlugu temennisinden daha güzel.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,049
İsim
Bilal Tepe
Tamam hadi ieet ve araban olmadığı için dokunmadığını sanıyorsun. Yediğin yiyeceğin alacağın ürünün kısacası içeçeğin suyun bile taşınması araçlar ile yapılıyor bu arabalar ne kullanıyor ? Kullandığı şeye zam yaparsan yiyeceğin yemek zamlanmaz mı ?
Zamlanir tabi beni ilgilendirmez xerken dalgasına diyordum benzine zam gelince otomatik ekmek bile zamlaniyor unu taşırken tırlar benzin kullanıyor adamlar zam yapıyor bu sefer un fiyatı artıyor sonra ekmek fiyatı da artıyor otomatik her yemek her meyve bile artıyor yani pazara gelen malın fiyatı da articak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim ücretsiz kartım var diyenle elektrikli araç kullanın diyen arkadaşlar akaryakıt her zam yediğinde aldığın iğnenin bile fiyatı artar yani senide etkiliyor. Neyse ezanlar susmadığı sürece problem yok 🤬
Bilmediğimizi mi sanion harbi ? 😀 Bu ülkenin bu hale gelmesinin suçu senin benim dedemin veya onun da babasının suçu

Mert

80+ Silver
Vallahi toprak solucanları keşke insan olsa da, siz toprak solucanı olsanız. Sadece güzel bir temenni benimki sizin trafik yogunlugu temennisinden daha güzel.
O kadar solucan insan olsa trafik iyice artardı, iyi ki böyle bir şey yok.

Üslubuna dikkat et.

casrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
mehmet yıldız
Benzin ve motorine zam geldi, akşam zamlı pompalayacaklar.jpeg

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,676
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx

🔴 Akaryakıta gelen kallavi zamlar durdurulamıyor!​

Litre fiyatı 45 ₺ ye dayanıyor... Aracı olanların vay haline!🔥

Akaryakıtta yüksek fiyatlar, sürücülere zor günler yaşatırken fiyatlarda tekrar değişiklik bekleniyor. Buna göre;
- Motorine bu gece yarısı 1 lira 40 kuruş,
- Benzine ise 2 ₺ ZAM GELECEK!

Bu gelecek olan zamla 1 Şubat itibari ile benzin, motorin ve LPG'de fiyatlar şu şekilde olacak:

- İstanbul'da benzinin litresi 40,38 TL,
- Ankara'da benzinin litresi 41,07 TL,
- İzmir'de benzinin litre fiyatı 41,29 TL

Motorin litre fiyatı ise
-İstanbul'da 43,02 TL,
-Ankara'da 43,78 TL
-İzmir'de 43,97 TL

LPG ise ortalama 20 liradan satılıyor.

benzin-ve-motorine-zam-geldi-aksam-zamli-pompalayacaklar-jpeg.628524
gidim bugün fulleyim bari :kekw:

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Ag

AGA YARIN AMERİKAYA UÇAĞIM VAR ÇOK ŞÜKÜR GİDİYORUM SİZİDE BEKLERİM MİSAFİR EDERİM AĞIRLARIM SİZİ YETERKİ GELİN AGA
Hayırlı olsun neresine ve ne için gidiyorsun?

ThEagles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
Berk
Ekonomi çok iyi yeğenim. Devam!

Top Bottom