Neler Yeni

Öneri BEYAZ SİSTEM İÇİN BEYAZ MASA ÖNERİSİ

JimmKai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Cem Keser
Bütçe
5000
Herkese Selam

Dostlar beyaz bir sistem topluyorum. Neredeyse bitecek. Fakat masam yok ve kasayı yere koymak yerine genelde kasayı masaya koymayı seviyorum. @Abdullah Hacıgül nun videolar da kullandığı beyaz masayı görmüştüm. Özelden yazdım ama kendisine ulaşamadım. Gaming Masa ya da dediğim gibi beyaz sistem için BEYAZ masa ya da diğer uyumlu olacağını düşündüğünüz masa önerilerine açığım. Bütçe kısıtlaması yok.

Herkese teşekkür ederim.

ugurkolasin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Uğur
Herkese Selam

Dostlar beyaz bir sistem topluyorum. Neredeyse bitecek. Fakat masam yok ve kasayı yere koymak yerine genelde kasayı masaya koymayı seviyorum. @Abdullah Hacıgül nun videolar da kullandığı beyaz masayı görmüştüm. Özelden yazdım ama kendisine ulaşamadım. Gaming Masa ya da dediğim gibi beyaz sistem için BEYAZ masa ya da diğer uyumlu olacağını düşündüğünüz masa önerilerine açığım. Bütçe kısıtlaması yok.

Herkese teşekkür ederim.
beyaz sistem kullanıyorum gidip ikeadan klasik beyaz bir masa aldım :) üzerinde glorius un 120cmx60cm olan mousepad aldım

JimmKai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Cem Keser
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
beyaz sistem kullanıyorum gidip ikeadan klasik beyaz bir masa aldım :) üzerinde glorius un 120cmx60cm olan mousepad aldım
Kanka link atar mısın bakayım ölçülerine, yada modelini markasını yazar mısın bakayım. Antakyada yaşıyorum, IKEAdan aldıysan İnternet ten getirtebilirim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,931
Üyeler
153,471
Son üye
Werzybey17
Top Bottom