Neler Yeni

Sistemi Sonunda Bitirdim

Aisen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Ali Burak
Çok daha iyileri sizin olsun hocam.
Dostum sana bir şey sormak istiyorum.
Vesa aparatı kaç inç monitörde kullanıyorsun. Ayrıca kullanimi nasıl bir de monitörün kaç kg yazabilir misin
Bu arada sistem baya iyi iyi günlerde kullan

denizbulut

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Deniz Bulut
Dostum sana bir şey sormak istiyorum.
Vesa aparatı kaç inç monitörde kullanıyorsun. Ayrıca kullanimi nasıl bir de monitörün kaç kg yazabilir misin
Bu arada sistem baya iyi iyi günlerde kullan
Hocam merhabalar , kullandığım iki monitörde 23.8''. lenovo 3.3kg , Asusda 3.6kgmış. Ama her vesa aparatı farklı oluyor. Bendeki 24-27inç ile uygundu diye hatırlıyorum. Teşekkür ederim bu arada

Aisen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Ali Burak
Hocam merhabalar , kullandığım iki monitörde 23.8''. lenovo 3.3kg , Asusda 3.6kgmış. Ama her vesa aparatı farklı oluyor. Bendeki 24-27inç ile uygundu diye hatırlıyorum. Teşekkür ederim bu arada
Hmm ben de yeni aldım da 31 inç monitöre takacağım. Kullanan birini görünce sormak istedim. Markası ne NB mı?

denizbulut

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Deniz Bulut
Hmm ben de yeni aldım da 31 inç monitöre takacağım. Kullanan birini görünce sormak istedim. Markası ne NB mı?
Bendeki ürün budur hocam. Ama dediğim gibi 31'' için desteği yokmuş aynı markanın farklı ürünlerine bakabilirsin kaliteli markadır.

Aisen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Ali Burak
Bendeki ürün budur hocam. Ama dediğim gibi 31'' için desteği yokmuş aynı markanın farklı ürünlerine bakabilirsin kaliteli markadır.
Cevap için teşekkür ederim amazondan aldım az önce. 30 u kadar mis ama 31 kullananlarda varmış yorumlarda gordum

Aisen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Ali Burak
Hayırlı olsun hocam güle güle kullan.
Teşekkür ederim, montajı bitirdim
31,5 inç de gayet sağlam oldu. Cidden aşırı rahatladı masa. İkilisini almadığıma pişman oldum, ama ikinciye de sipariş geçeceğim sanırım
Ayrıca kablo düzenleyicisi olması da başka bir artısı 😂

Ekler

• IMG_20240203_180018.jpg
    IMG_20240203_180018.jpg
    2.6 MB · Hit: 17

denizbulut

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Deniz Bulut
Teşekkür ederim, montajı bitirdim
31,5 inç de gayet sağlam oldu. Cidden aşırı rahatladı masa. İkilisini almadığıma pişman oldum, ama ikinciye de sipariş geçeceğim sanırım
Ayrıca kablo düzenleyicisi olması da başka bir artısı 😂
hayırlı olsun hocam. Beyaz olanı da mükemmel duruyormuş. Elimdekini satıp onu alasım geldi :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Salih İdris Can
Hocam sonuna kadar okudum çok güzel özenle dizmişsin ekran kartı seçiminde gayet güzel 1. Sorum 650w 3070 e yetiyor mu 2. Sorum ise Sleeved kabloları nereden sipariş ettin?

Aisen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Ali Burak
hayırlı olsun hocam. Beyaz olanı da mükemmel duruyormuş. Elimdekini satıp onu alasım geldi :)
Teşekkür ederim
Komple beyaz set diziyorum yavaştan, bence gereksiz, ilk başta heves etmiştim ama zaten görünmüyor bile rengi

denizbulut

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Deniz Bulut
Hocam sonuna kadar okudum çok güzel özenle dizmişsin ekran kartı seçiminde gayet güzel 1. Sorum 650w 3070 e yetiyor mu 2. Sorum ise Sleeved kabloları nereden sipariş ettin?
Amazon üzerinden sipariş ettim hocam. Asiahorse . Bu arkadaş. 650w 3070ti ve r5 5600 için tam kafa kafaya yetiyor hocam sorun yaşatmıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkür ederim
Komple beyaz set diziyorum yavaştan, bence gereksiz, ilk başta heves etmiştim ama zaten görünmüyor bile rengi
Sende haklısın ama cidden siyaha oranla daha hoş duruyormuş

Aisen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Ali Burak
Amazon üzerinden sipariş ettim hocam. Asiahorse . Bu arkadaş. 650w 3070ti ve r5 5600 için tam kafa kafaya yetiyor hocam sorun yaşatmıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sende haklısın ama cidden siyaha oranla daha hoş duruyormuş
Eğer değişim hakkın var ise kullan o zaman dostum, bu dünyaya ne için geliyoruz, yaşamak zevk almak için.
İçinde ukde kalmasın

Top Bottom