Neler Yeni

Beyaz Sistemim Sonunda Bitti

taylansimdi

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,675
İsim
Taylan Şimdi
Arkadaşlar çok uzun süredir beyaz bir sistem yapmayı düşünüyordum ve kesinlikte tek tek toplamam gerekiyordu. Beğendiğim ve istediğim parçaları alıp toplamak her zaman tercihimdi. Dün gece 3'te ancak montaj işim bitti ve çok yorulmuştum. Sadece sisteme güç gidiyor mu , bütün parçalar çalışıyor mu , BIOS'a giriyor mu diye bakmak için güç verdim ve kapattım. Bugün eve gittiğimde Windows kurulumunu yapacağım.
İnsan kaç yaşında olursa olsun çocuk gibi seviniyor istediği şeyi elde edince. Umarım herkes gönlündeki Bilgisayara sahip olur en kısa zamanda
🙏

WhatsApp Image 2024-10-10 at 13.08.26.jpeg
WhatsApp Image 2024-10-10 at 13.08.23.jpeg

Ekler

• SS.png
    SS.png
    36.6 KB · Hit: 32

Renarchi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Furkan Emre
İyi duruyor elinize sağlık, Raijintek kasadan memnun musunuz? Parça kalitesi nasıl ve montajı, kablolaması rahat mı?

jaquiex8

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
selim
benimde beyaz fantezim var hocam gerçekten çok güzel olmuş ellerinize sağlık şimdiden sorunsuz oyunlu günler dilerim

taylansimdi

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,675
İsim
Taylan Şimdi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İyi duruyor elinize sağlık, Raijintek kasadan memnun musunuz? Parça kalitesi nasıl ve montajı, kablolaması rahat mı?
Gayet sağlam ve kaliteli kasa hocam. Plastik malzeme yok metal ve temperli cam. Montajlama iyiydi, kablolama biraz yordu ama kasadan dolayı. Teşekkür ederim :)

forxeo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
murat
hayırlı olsun çok güzel olmuş ileride maaşa bağlanınca benim de böyle bir hayalim var

taylansimdi

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,675
İsim
Taylan Şimdi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hayırlı olsun çok güzel olmuş ileride maaşa bağlanınca benim de böyle bir hayalim var
Hocam çok teşekkür ederim, hep izliyordum yabancı youtube PC toplama videolarını çok özeniyordum beyaz sistemlere. Elimden geleni yapmaya çalıştım. Umarım siz de en kısa zamanda hayalinizdeki sisteme sahip olursunuz :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

benimde beyaz fantezim var hocam gerçekten çok güzel olmuş ellerinize sağlık şimdiden sorunsuz oyunlu günler dilerim
Çok teşekkür ederim hocam yorumunuz için , inşallah sıkıntısız sorunsuz kalan kurulumları da yaparım 🙏

Son düzenleme:
Top Bottom