Neler Yeni

Beyaz VS Siyah Bilgisayarlar

Ayazky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ayaz Kaya
Merhaba arkadaşlar bilgisayar alıcam ama kafamı çok karıştıran bir sorun var rengi evet biraz takıntı olabilir ama karar veremedim
sizin renk konusunda tercihiniz nedir

efeamaefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
efe can
Ben beyazcıyım. Siyah klasik geliyor

mertoxin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Mert
Men in Black :cool:

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
436
İsim
Gorkem Yavuz
Merhaba arkadaşlar bilgisayar alıcam ama kafamı çok karıştıran bir sorun var rengi evet biraz takıntı olabilir ama karar veremedim
sizin renk konusunda tercihiniz nedir
Beyaz, bütçesel açıdan sorunu olmayan insanların, kozmetiğe ve şıklığa önem vermesiyle oluşan göz cümbüşü diyebiliriz. Ama siyahlar içinde doğru alımlarla adeta vahşi bir spor arabaya döndürebilirsiniz. Ben siyahcıyım çünkü dediğm gibi, vahşi spor arabaları severim ;)

Forum Fedaisi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
734
İsim
Bahadır
beyaz alacaksan 2x fazla para vereceksin parcalara oyle dusun

Ayazky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ayaz Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Beyaz, bütçesel açıdan sorunu olmayan insanların, kozmetiğe ve şıklığa önem vermesiyle oluşan göz cümbüşü diyebiliriz. Ama siyahlar içinde doğru alımlarla adeta vahşi bir spor arabaya döndürebilirsiniz. Ben siyahcıyım çünkü dediğm gibi, vahşi spor arabaları severim ;)
Şıklık önemli değilmi zaten nede olsa belli bir miktar ödiyeceğim şık olmasını içime sinmesini isterim

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
436
İsim
Gorkem Yavuz
Şıklık önemli değilmi zaten nede olsa belli bir miktar ödiyeceğim şık olmasını içime sinmesini isterim
Dediğim gibi beyaz bir pamuğu, şıklığı sevmiyorsanız ve bütçesel sorun yoksa alın tabi kullanıcı ne istiyorsa onu yapmalı.

Top Bottom