Neler Yeni

Öneri Beyler bi el atabilir miyiz

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ünalcan Şen
Harita bölümü okuyorum hem onun için hem de orta derece oyun oynayabileceğim 30 40 k arası laptop alıcam arkadaşlar ne önerirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ünalcan Şen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
30-40k bandında şu

4 canavardan birini alıcaksın.
Hocam acer marka kalitesi nasıl acaba kasa vs uzun ömürlü mü
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet cihaz baya sağlammış ama bütçemi aşıyor biraz

eren28tr

80+ Platinum
Hem de hb de peşin fiyatına 12 taksit var oradan almak daha iyi olucak benim için oralardan bakmaya çalışıyorum
Hocam sanırım yanlış link atmışım stok var gözüküyor yeni link attım bakarmısın? Laptop.com.tr siteside 12 ay taksit yapıyor olması lazım.

sey7ullah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
SEYFULLAH KIR
oyun çok elzem değilse mac al geç
Mesaj otomatik birleştirildi:

yada kanka biraz daha bekle intel yeni lunar lake ile beraber güzel latoplar çıkarabilir xess teknolojisini de geliştirdiler, snadragon laptoplarda yolda eylülü beklemek de fayda var ama sen bilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ünalcan Şen
Hocam sanırım yanlış link atmışım stok var gözüküyor yeni link attım bakarmısın? Laptop.com.tr siteside 12 ay taksit yapıyor olması lazım.
Evet stok varmış taksit de yapıyorlar ama 12 ay vadeye 52 bin tl oluyor cihaz maalesef

Son düzenleme:

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Hakan Keser
Harita bölümü okuyorum hem onun için hem de orta derece oyun oynayabileceğim 30 40 k arası laptop alıcam arkadaşlar ne önerirsiniz
Konudan bağımsız söylüyorum konu açarken "bi bakın gençler" tarzı şeyler yerine konuyla ilgili başlık yazarsanız daha iyi olabilir. "30k bütçe laptop önerisi" gibi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,579
Üyeler
156,637
Son üye
birkullanıcıkimse
Top Bottom