Neler Yeni

Beyler Google Chrome Reklam Sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
İrfan Yazıcı
Beyler benim sorunum google da bişey arattım mı saçma sapan site isimleri çıkıyor ve siteye girince reklam içeren siteler çıkıyor (bettilt bonanza gibi ). Bunları nasıl engelleyebilirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beyler benim sorunum google da bişey arattım mı saçma sapan site isimleri çıkıyor ve siteye girince reklam içeren siteler çıkıyor (bettilt bonanza gibi ). Bunları nasıl engelleyebilirim.
Sitelere girince çıkan reklam

Ekler

• Ekran görüntüsü 2023-04-17 202715.png
    Ekran görüntüsü 2023-04-17 202715.png
    97 KB · Hit: 20
  • Ekran görüntüsü 2023-04-17 202825.png
    Ekran görüntüsü 2023-04-17 202825.png
    1 MB · Hit: 15

Veviel

80+
Google'ın sorunu engellenebiliyor mu bilmiyorum ama bendede çıkıyor farklı arama motoru kullanabilirsin Microsoft Edge kullanıyorum ben öneririm

Critaes

80+ Bronze
Bende de var bunlar sonları .gen.tr ile bitiyor bende. Atıyorum Ayakkabı önerileri diye arattığımda normal sitelerdeki gibi 5 Ayakkabı Önerisi diye yazı çıkıyor. Tıklıyorum siteye girince bildirimler falan geliyor böyle değişik.

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
İrfan Yazıcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende de var bunlar sonları .gen.tr ile bitiyor bende. Atıyorum Ayakkabı önerileri diye arattığımda normal sitelerdeki gibi 5 Ayakkabı Önerisi diye yazı çıkıyor. Tıklıyorum siteye girince bildirimler falan geliyor böyle değişik.
Aynen dediğin gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Google'ın sorunu engellenebiliyor mu bilmiyorum ama bendede çıkıyor farklı arama motoru kullanabilirsin Microsoft Edge kullanıyorum ben öneririm
Chrome dan memnunum illaki bir çözümü vardır illaki

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,456
Üyeler
149,214
Son üye
Furkan44TR
Top Bottom