Neler Yeni

beyler Steelseries Apex Pro mu ASUS ROG Strix Flare II Red Animate mi?

Dark825

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Ay YILDIZ
Bütçe
7500
Asus bir sistem kuruyorum ama klavyede karasızım hem klavye önerisi hemde sizce asus setup kurmak mantıklımı_? Bu arada setupun kalanında alamyı düşündügüm her şey asus kasayı aldım bile.

Feyzoş

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Feyzan Mutluay
hepsini aynı marka dizmek tabi daha iyi ama fiyat performans bizim ülkemizde daha önemli

YazılımKafa

80+ Silver
Asus bir sistem kuruyorum ama klavyede karasızım hem klavye önerisi hemde sizce asus setup kurmak mantıklımı_? Bu arada setupun kalanında alamyı düşündügüm her şey asus kasayı aldım bile.
Steelseries apex pro en iyi swithlere sahip klavye. Bende mini modelini aldım. Çok inceleme izledim. Herkes en üst seviye diyor. Gerçekten switchleri çok iyi. Ayrıca çok güzel özellikleri var. Tek kötü yanı steelseries uygulaması her zaman düzgün çalışmıyor

egecabbar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
804
İsim
Ege
ASUS dışı bir ürün almak okeyse apex pro dışında bir şey bak derim. Fiyatlarıda iyi değil zaten

YazılımKafa

80+ Silver
ASUS dışı bir ürün almak okeyse apex pro dışında bir şey bak derim. Fiyatlarıda iyi değil zaten
Niye? Apex pro oldukça iyi bir model. Teknik olarakta , özellik olarakta , tasarım olarakta

egecabbar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
804
İsim
Ege
mesela önerdigin bir şey varmı?
Rapid triggerli bir klavye bakıyosan Wraith W75, polar65 ve benzeri ürünler olur

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Sercan GÖKALP
Alabilirsen Asus ROG azoth alabilirsin

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Sercan GÖKALP
Bide artık garip olay olmaya başladı. 0lkede durum sıkıntı diye adamın parası olsa bile fiyat performans ürün öneriyorlar yada fiyat performans ürün almalısın diye diretiyorlar. Adamın parası varsa istediği gibi harcar ama tabi bu da fiyatların fahiş olduğu gerçeğini değiştirmiyor 😂

Dark825

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Ay YILDIZ
beyler ben kalitr anlamında soruyorum daha düşük fiyat önerisne gerek yok.Kaliteye göre değerlendirin lütfen

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,747
Üyeler
156,520
Son üye
Baykanr10
Top Bottom