Neler Yeni

Öneri BF1 Premium alınır mı?

ProArk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Ömer Ünal
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve oyunlar
Arkadaşlar merhaba. Tüm BF oyunlarına sahibim. Beni BF1 kadar saran ve cezbeden yok. O zamanlar premiumsuz almıştım. Klasik düz sürüm. Geçen sinirden sildim oyunu. Bir harita bitiyor. Başka haritaya geçiliyor. Premium al diyor. Ben de sinirlendim silip BF5 indirdim. Onu da oynayamıyorum adam akıllı. İkinci dünya savaşı ile alakası yok oyunun. Çok garip bir oyun. Beğenmedim şahsen. İnsan Normandiya çıkartmasını koymaz mı ya bir oyuna? Her neyse ben şimdi Premium almayı düşünüyorum. Genelde Osmanlının olduğu haritaları oynuyorum. Alsam pişman olur muyum sizce? Alma nedenim haritalardan dolayı alıyorum ve tabi bazı silahları açmam lazım. Bir de premium pass alınca tüm her şey açılıyor demi?

ProArk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Ömer Ünal
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve oyunlar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Liara

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar merhaba. Tüm BF oyunlarına sahibim. Beni BF1 kadar saran ve cezbeden yok. O zamanlar premiumsuz almıştım. Klasik düz sürüm. Geçen sinirden sildim oyunu. Bir harita bitiyor. Başka haritaya geçiliyor. Premium al diyor. Ben de sinirlendim silip BF5 indirdim. Onu da oynayamıyorum adam akıllı. İkinci dünya savaşı ile alakası yok oyunun. Çok garip bir oyun. Beğenmedim şahsen. İnsan Normandiya çıkartmasını koymaz mı ya bir oyuna? Her neyse ben şimdi Premium almayı düşünüyorum. Genelde Osmanlının olduğu haritaları oynuyorum. Alsam pişman olur muyum sizce? Alma nedenim haritalardan dolayı alıyorum ve tabi bazı silahları açmam lazım. Bir de premium pass alınca tüm her şey açılıyor demi?
Premium gerektiren haritalar ve silahlar açılıyor Premium Pass ile. Silahları unlock etmek için belli challengeları tamamlamak gerekiyor zaten BF1 oynuyorsan biliyorsundur bunu. Yapıştır gitsin.

imfloscy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
480
İsim
Emre Efe
ben de bf1'i premiumsuz falan almıştım ama sonra kampanya yaptılar ve oyunu belli bir tarih arasında alanlara premiumu ve bütün dlcleri hediye etmişlerdi (almak worth bence)

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
O oyunun onlinesi ne durumda? Hikaye babında güzel. Onlinesi acaba oynanıyor mu o var.
Online'da kesinlikle BF 5 daha iyi. COD WWII'nin Online'ında da oyuncu vardı fakat ben zevk alamadım. Yalnız hikaye tarafı muazzam.

ProArk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Ömer Ünal
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve oyunlar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Premium gerektiren haritalar ve silahlar açılıyor Premium Pass ile. Silahları unlock etmek için belli challengeları tamamlamak gerekiyor zaten BF1 oynuyorsan biliyorsundur bunu. Yapıştır gitsin.
Alacam alacam da şuan çok pahalı usta :D
ben de bf1'i premiumsuz falan almıştım ama sonra kampanya yaptılar ve oyunu belli bir tarih arasında alanlara premiumu ve bütün dlcleri hediye etmişlerdi (almak worth bence)
Deme öyle be. Oyunu ben ücretsiz almadım zaten önceden satın almıştım. Ne zaman verdiler bunu ya?
Online'da kesinlikle BF 5 daha iyi. COD WWII'nin Online'ında da oyuncu vardı fakat ben zevk alamadım. Yalnız hikaye tarafı muazzam.
Hikaye kısmını ben ustam 1 günde bitiririm. Ama dediğin gibi fena yapmışlar. İzledim şöyle de çok beğendim. Satın alıp oynamak lazım onu.

imfloscy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
480
İsim
Emre Efe
Alacam alacam da şuan çok pahalı usta :D

Deme öyle be. Oyunu ben ücretsiz almadım zaten önceden satın almıştım. Ne zaman verdiler bunu ya?

Hikaye kısmını ben ustam 1 günde bitiririm. Ama dediğin gibi fena yapmışlar. İzledim şöyle de çok beğendim. Satın alıp oynamak lazım onu.
4 yıl önce falandı sanırım

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
İndirimde 70 lira falan oluyor. Hem normal COD oyunları kadar kısa da değil. 10-15 saat sürüyor. Güzel oyun kesin al.

ProArk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Ömer Ünal
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve oyunlar
4 yıl önce falandı sanırım
O zaman indirimde almak lazım. Şimdi gidip 200 TL verilmez.
İndirimde 70 lira falan oluyor. Hem normal COD oyunları kadar kısa da değil. 10-15 saat sürüyor. Güzel oyun kesin al.
Almam mı kral. Direk yapıştırırım ben onu.
İndirim bekleyene kadar Ea Play yapıştırabilirsin. EA Play'de BF1'in Premium Pass'li sürümü bulunuyor. İndirim gelene kadar idare eder.
O kaç TL peki? Güzel akıl verdin bana şimdi sen kral.

ProArk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Ömer Ünal
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve oyunlar
Steam üzerinde aylık 40, yıllık 250 lira şu an.
Ben de oyun Originde var ama. Steamda yok. Problem olur mu ki?

Top Bottom