Neler Yeni

Bileğim çatladı ailem hastahaneye götürmüyor.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Acile veya direkt devlet hastanesine gidin. Kendiniz gidebilirsiniz. Eğer çatlaksa çok bir şey olmaz. Benimde çatlamıştı doktor bez ve krem verdi sardım öyle yani. Kırıksa problem ama. Alçıya alırlar. Eğer kırıksa diye oynatmayın çok yerinden falan oynar allah korusun. Direkt gidin doktora

NightWish2434

80+ Silver
abartmayın bişey olmaz :)
Ciddi isen biraz rahatladım birazdan cikicaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Acile veya direkt devlet hastanesine gidin. Kendiniz gidebilirsiniz. Eğer çatlaksa çok bir şey olmaz. Benimde çatlamıştı doktor bez ve krem verdi sardım öyle yani. Kırıksa problem ama. Alçıya alırlar. Eğer kırıksa diye oynatmayın çok yerinden falan oynar allah korusun. Direkt gidin doktora
Reşit olsam giderdim maaleset.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ciddi isen biraz rahatladım birazdan cikicaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Reşit olsam giderdim maaleset.
Biz bir keresinde arkadaşımı böcek ısırmıştı acile gidip iğne vurdurmuştuk. 6 veya 7. Sınıftık.

Ahmet Berat Ak

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
995
İsim
Ahmet Berat ak
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama,pc aksesuarları,fiyat performans ürünler
Bileğim kirildiginda mal gibi anlamamıştım 15-20 dk burkulmuştur diye yürümüştüm çatlak kırık oynatmadigin sürece zarar vermez

NightWish2434

80+ Silver
Doktora gidebildim çok şükür. Doku zedelenmesi olabileceğini, şikayetim devam ederse mutlaka yine gelmemi tembihledi. Ve geç geldiğimizi söyledi. Nasıl dayandığımı felanda sordu cana yakın Bir doktordu ama ilaç yazacağım dedi unuttu :D rapor aldım birde bandaj verdi bunu sar çok yorma ve hareket ettirme dedi. Merak eden yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,158
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Normalde tam tersi olur sen birsey olmaz dersin ailen gidelim der sanada tuhafı denk gelmiş ama kendin bir git görün arkadaşınla falan git tek gitmek istemiyorsan yada abi abla varsa

NightWish2434

80+ Silver
Normalde tam tersi olur sen birsey olmaz dersin ailen gidelim der sanada tuhafı denk gelmiş ama kendin bir git görün arkadaşınla falan git tek gitmek istemiyorsan yada abi abla varsa
Dostum gittim zaten yinede teşekkürler

NightWish2434

80+ Silver
Reşit olmana gerek yok ben alçı dahil her şeyi tek gidip yaptırdım zamanında kimlik yeto
Zamanında kalmıştır belkide :) röntgene girerken bile gelin var mı yok mu diye baktılar öyle çektiler

heroesturkey

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
Murat Gündoğdu
kardeşim geçmiş olsun, yakın zamanda benimde ayak bileğim incindi aynı semptomları yaşadım. Çok kıpırdatma, düz bir zemine koy. Alçıyla gezmiştim bi süre bende. Allah şifa versin, durumunu güncelleyip bizi de haberdar et. Bisikletten düştüğün için ailen ciddiye almamıştır, klasik bizim ülkede bunlar. 21 yaşında adamım, ben bile kendim için sabaha geçer dedim, fenalaşınca götürdüler bizimkiler. Geçe bırakmamak lazım, ve mutlaka doktor takibini yap, alçıdan sonra fizik tedavi görmesen bile ufak hareketler ile kolunu çalıştır. Çalıştığım için alçıdan sonra hemen işe başladım, çok şişti ayaklarım, 3 ay oldu hala zorlar beni. Ne fizik tedavi gördüm, ne doktor tamam dedi. Basabilince çıktım geldim, iş yeri de parasına baktığı için tabii, eski kafalı da insanlar umurlarında değil. Hiçbir şey sağlığından önemli değil, gerekirse işini kaybetme riskini alacaksın, ben gencecik yaşımda bileklerim ile uğraşıyorum.

NightWish2434

80+ Silver
kardeşim geçmiş olsun, yakın zamanda benimde ayak bileğim incindi aynı semptomları yaşadım. Çok kıpırdatma, düz bir zemine koy. Alçıyla gezmiştim bi süre bende. Allah şifa versin, durumunu güncelleyip bizi de haberdar et. Bisikletten düştüğün için ailen ciddiye almamıştır, klasik bizim ülkede bunlar. 21 yaşında adamım, ben bile kendim için sabaha geçer dedim, fenalaşınca götürdüler bizimkiler. Geçe bırakmamak lazım, ve mutlaka doktor takibini yap, alçıdan sonra fizik tedavi görmesen bile ufak hareketler ile kolunu çalıştır. Çalıştığım için alçıdan sonra hemen işe başladım, çok şişti ayaklarım, 3 ay oldu hala zorlar beni. Ne fizik tedavi gördüm, ne doktor tamam dedi. Basabilince çıktım geldim, iş yeri de parasına baktığı için tabii, eski kafalı da insanlar umurlarında değil. Hiçbir şey sağlığından önemli değil, gerekirse işini kaybetme riskini alacaksın, ben gencecik yaşımda bileklerim ile uğraşıyorum.
Hocam güncelleme yaptım. Alçıya almadılar alsalar biraz daha rahatlardım. Geçmiş olsun sanada

Aderal

80+ Bronze
Kaz gevşetici sür akşama geçer (Kırık veya çatlak değilse eğer)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,814
Üyeler
152,340
Son üye
mustafa81zbn
Top Bottom