Neler Yeni

Bilgisayar Açıldıktan 5 Saniys Sonra Kapanıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Adnan Aslan
Hayırlı Akşamlar dilerim bilgisayarımı güç tuşuna basıyorum açılıyor 5 saniye sonra kapanıyor açılıyor 5 saniye sonra kapanıyor bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir ben power diye düşünüyorum bilginiz var ise yardımcı olabilir misiniz teşekkür ederim hayrlı geceler diliyorum

Gözlemci⚔️

80+ Bronze
Hayırlı Akşamlar dilerim bilgisayarımı güç tuşuna basıyorum açılıyor 5 saniye sonra kapanıyor açılıyor 5 saniye sonra kapanıyor bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir ben power diye düşünüyorum bilginiz var ise yardımcı olabilir misiniz teşekkür ederim hayrlı geceler diliyorum
Ya power dan yada ankartan başka bir power ile güç vermen gerk

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,513
İsim
Hacı
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Ulaş
Anakartının üstündeki ışıklardan hangisi yanıyor veya ışık varmı sisteminide yazarsan seviniriz

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Ulaş
İmkanın varsa başka bir power ile dene ve ram sorunu olabilir tek ram dener misin

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Ulaş
Hocam yüksek ihtimal ram kaynaklı olduğunu düşünüyorum ya başka ramler ile yada tek ram olarak dene ramlerin yerini vs değiş sonucu yazarsın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam o zaman sorun belii power de arıza olabilir veya vidalar fazla sıkılmış gevşek bırakılmış olabilir sana poer değişimi yapıp olup olmadıgına bakmanı öneririm

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
938,891
Üyeler
147,628
Son üye
Alex.1907
Top Bottom