Neler Yeni

Bilgisayar açılırken bu ekranda kalıyor.

emresanda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Emre Şanda
Herkese merhaba arkadaşlar. Bilgisayar açılırken bu ekranda biraz duruyor sonra kendiliğinden açılıyor. Bunu sebebi nedir nasıl çözebilirim? HP-All-İn-One kullanıyorum.

Ekler

• HP-PC-Özellikler.jpg
    HP-PC-Özellikler.jpg
    297.9 KB · Hit: 41
  • HP-PC-Açılış.jpg
    HP-PC-Açılış.jpg
    174.1 KB · Hit: 37

FORİ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Eray İstanbul
Steam
FORİ
Discord
FORİ
Herkese merhaba arkadaşlar. Bilgisayar açılırken bu ekranda biraz duruyor sonra kendiliğinden açılıyor. Bunu sebebi nedir nasıl çözebilirim? HP-All-İn-One kullanıyorum.
Boot ayarlarından windowsun kayıtlı olduğu diski birinci sıraya alırsan sorun kalmayacaktır diye tahmin ediyorum. Aynısı arkadaşımda da vardı.

emresanda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Emre Şanda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Boot ayarlarından windowsun kayıtlı olduğu diski birinci sıraya alırsan sorun kalmayacaktır diye tahmin ediyorum. Aynısı arkadaşımda da vardı.
Dostum bios açılmıyor. Bu ekranda bir süre kaldıktan sonra windows geliyor açılıyor ama bu ekrana girmeden önce f12 veya delete basıyorum sürekli veya bu ekrandan sonra windows gelmeden bios gelmiyor. Bu arada depolama birimi 1 tane sadece ondada windows yüklü zaten.

FORİ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Eray İstanbul
Steam
FORİ
Discord
FORİ
Dostum bios açılmıyor. Bu ekranda bir süre kaldıktan sonra windows geliyor açılıyor ama bu ekrana girmeden önce f12 veya delete basıyorum sürekli veya bu ekrandan sonra windows gelmeden bios gelmiyor. Bu arada depolama birimi 1 tane sadece ondada windows yüklü zaten.
Kanka bu genelde sistemin hangi depolama alanını bootlayacağını anlayamadığı zaman oluşan bir hatadır bir yanlışım yoksa, bios a girememe gibi bir sorunun olmaması gerekiyor, en kötü boot menüsünden ssd yi seçtikten sonra tekrar biosa girmeye çalış. f12 dışında başka bir tuş ta olabilir, onları da dene. Sorunu bende anlamaya çalışıyorum.

Top Bottom