Neler Yeni

bilgisayar açılırken oluşan mavi ekran döngüsü

Mororei

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet Arıkan
birdenbire yaşanmış bi olay bilgisayarı kapatırsam yada yeniden başlatırsam açılırken mavi ekran yiyorum ve pc tekrar kapanıyor sonra tekrar açılmaya çalışırken yine mavi ekran yiyorum sorunu sadece bilgisayarı resetleyince çözebiliyorum o da kısa bi süreliğine oluyor çünkü windows update zorunlu olduğundan bilgisayarı yeniden başlatıyor ve tekrar döngüye giriyorum. driver hatası falan derseniz yeniden başlatan driverlar çözüm değil yine döngüye giriyor ve hiç bi anlamı kalmıyor

Palo DAYI

80+ Silver

ReadyorNot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Emir
birdenbire yaşanmış bi olay bilgisayarı kapatırsam yada yeniden başlatırsam açılırken mavi ekran yiyorum ve pc tekrar kapanıyor sonra tekrar açılmaya çalışırken yine mavi ekran yiyorum sorunu sadece bilgisayarı resetleyince çözebiliyorum o da kısa bi süreliğine oluyor çünkü windows update zorunlu olduğundan bilgisayarı yeniden başlatıyor ve tekrar döngüye giriyorum. driver hatası falan derseniz yeniden başlatan driverlar çözüm değil yine döngüye giriyor ve hiç bi anlamı kalmıyor
Mavi ekran kodu,
Mini dump dosyası
Güncelleme no verin ki cevaba ulaşın.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,137
İsim
Emre Zengin
- Windows arama kısmına CMD yazıp sağ tıklayıp Yönetici olarak çalıştır. Çalıştırdıktan sonra sfc /scannow yazıp enter'a bas. %100 olduktan sonra bilgisayarı yeniden başlat.
- Denetim Masası\Sistem ve Güvenlik\Güç Seçeneklerinde sol tarafta Güç Düğmelerinin Yapacaklarını Seçin kısmından Hızlı Başlatı da devre dışı bırak.
- Bir de Minidump dosyalarını paylaş hocam. https://www.technopat.net/sosyal/konu/minidump-dosyalarini-paylasin.73053/

Top Bottom