Neler Yeni

Bilgisayar açılıyor ama güç gelmiyor

Emirza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Emir Mirza Tunç
Merhabalar, bazen bilgisayarı açma tuşuna bastıktan sonra resimde gördüğünüz üzere kırmızı bir ışık yanıyor. Bu ışık nadir de olsa ya hiç yanmıyor ya da hiç sönmüyor bu sırada ise ekrana görüntü gelmiyor mouse klavye'ye güç gelmiyor bilgisayarın kapatma tuşu dahil hiçbir tuşu çalışmıyor sadece arkadan bilgisayarı kapama tuşu çalışıyor ve ben bunun sağlıksız olduğunu düşünüyorum. Normal bir şekilde çalışırken kırmızı ışık yanıp söner o esnada bilgisayar açılıyor. Yardımınız için şimdiden teşekkürler
photo_2023-04-18_15-37-27.jpg

TahinPekmez

80+ Silver
o ışık nerden geliyor tam olarak, fan ışığı mı yoksa anakarttan gelen uyarı ışığı mı?

Emirza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Emir Mirza Tunç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
o ışık nerden geliyor tam olarak, fan ışığı mı yoksa anakarttan gelen uyarı ışığı mı?
daha önce sormuştum galiba harddiskin vs işlendiğine/çalıştığına dair bir uyarıydı

Emirza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Emir Mirza Tunç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

TahinPekmez

80+ Silver
bende anakartı değiştirdiğimde sistem kurulu SSD yi taktım görüntü gelmemişti, sata3 giriş yerine taktım düzeldi görüntü geldi. senmde yer dğeiştir. kablonda bir sıkıntı temessızlık olabilir

Tümer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Tümer Atlı
Yani hocam mantıken hdd ye güç geliyosa diğerlerine de geliyordur. Yuvaları tekrardan kontrol edin derim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,732
Üyeler
158,175
Son üye
umutkaya
Top Bottom