Neler Yeni

Bilgisayar alacağım fiyatların düşmesini daha ne kadar beklemeliyim ?

Sumen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Eren Sümen
20-25k arası en iyi f/p bilgisayarlarından biri lazım ama aldıktan sonra fiyatlar düşerse çok sarsar. Ne kadar daha beklemek mantıklı olur?

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
SEFA KAYA
fırsat sistem bulursan yapıştır, fazla beklemekte iyi değil dolar da yine hareketlenme var.

Sumen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Eren Sümen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
SEFA KAYA
https://www.vatanbilgisayar.com/int...r&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber Şu an en iyi bulabildiğim bu ramleri 2x16 yapıp almayı düşünüyordum cuma gaming gecesini bekliyorum belki daha iyisi gelir diye ama eğer gelmezse bunu hemen almak mantıklı mı sence
benimle, bu pc piyasası fiyat algımı cok oynuyorlar. nisan ayında olsak güzel fiyatlandırma derdim fakat bu zamanlarda güzel kampanyalar olduğunda ddr5 sistem alabiliyorsun. sistem bana iyi gelmedi. neden dersen işlemci hadi eyvallah i5 12400f bi zahmette olsun 23k para veriliyor. anakart tırt giriş seviyesinin de altında kalmış, ekran kartı marka ve yapısı olarak asus güzel kart(msi ventuslardan, zotac ve gigabyte windforce'dan iyi diyebilirim) 1tb ssd dramli olması avantaj güzel. ramler de güzel marka gskill en azından lexar değil!: güç kaynağı da thermaltake. kasa olarak powerboost kasası var sacı ince fanlar ise çok iyi diyemem normal de diyemem :)
acelen yoksa bekle varsa al geç çok kötü bi sistem değil. ama bi tık daha iyisi çıkar diye düşünüyorum ama onda da marka olarak belki düşük olabilir ama f/p sistem olur

Maeres

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Ayşegül Derya Altan
20-25k arası en iyi f/p bilgisayarlarından biri lazım ama aldıktan sonra fiyatlar düşerse çok sarsar. Ne kadar daha beklemek mantıklı olur?
Gamegaraj hazır sistemlere bakabilirsin kendine göre parçaları değişip bakarsın sana uygun mu diye. Fırsat ürünlerde iyi fiyatlı kasalar vardı ve oyun için alacaksan amd almanı tavsiye ederim.

Lorx61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
435
İsim
Kadir
Sence fiyatlar düşer mi ? İyi bir sistem bulursan al hemen

Sumen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Eren Sümen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sence fiyatlar düşer mi ? İyi bir sistem bulursan al hemen
Donanım arşivi video paylaşmıştı 2 hafta önce sonrasında da fiyatlar düşüşe geçti daha ne kadar düşer diye yazmıştım

codcubiri

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Ömür
Böyle bir şey var iyi baya

Top Bottom