Neler Yeni

BİLGİSAYAR BAZI OYUNLARI TAKILA TAKILA OYNATIYOR

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Akil
İyi günler bilgisayarımda garip bir şekilde kasma oluyor sadece 2 oyunda bunu yaşadım Rise of the Tomb Raider ve raft da düşük ayarlara alsam bile oyunu dona dona oynatıyor
forza horizan 4 de ve csgo da (full ayarlarda ) herhangi bir donma yaşamıyorum çözümü nedir yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.
sistem
rx 570 8gb
16 gb ram
ryzen 5 3500x

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,608
İsim
oğuzhan ege
İyi günler bilgisayarımda garip bir şekilde kasma oluyor sadece 2 oyunda bunu yaşadım Rise of the Tomb Raider ve raft da düşük ayarlara alsam bile oyunu dona dona oynatıyor
forza horizan 4 de ve csgo da (full ayarlarda ) herhangi bir donma yaşamıyorum çözümü nedir yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.
sistem
rx 570 8gb
16 gb ram
ryzen 5 3500x
hikayeli oyunlarda freesyng yada gysng açıp oynarsanız kasmaz onları kullanın bence ama fps oyunlarında online oyunlarda önerilmiyor.

Federal06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
sistem
rx 570 8gb
16 gb ram
ryzen 5 3500x
hocam sisteminizin temizlik ve kaliteli termal macun / ped değişim gibi bakımlarını yaptınız mı? driver sürümleriniz güncel mi? oyunları virüslü bir yerden indirmiş olabilir misiniz? bilgisayarınızda virüs var mı diye tarama yaptınız mı? yapmadıysanız bir yapın düzelmezse ve çok istiyorsanız oynamayı format atıp sıfırdan kurmayı deneyin son çare. :blobdance:

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Akil
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tüm bakımlarını yaptım oyununların birini steam diğeri ise epic games den indirdim
windows 11 yüklü ondan olma ihtimali var mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

hikayeli oyunlarda freesyng yada gysng açıp oynarsanız kasmaz onları kullanın bence ama fps oyunlarında online oyunlarda önerilmiyor.

Federal06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
diğer mesajda yazdığım her şey tamam ise eğer tabii ki var. sonuçta windows 11 oldukça yeni bir işletim sistemi. 10 pro ile böyle bir sorunla karşılaşmış mıydın?

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Akil
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
diğer mesajda yazdığım her şey tamam ise eğer tabii ki var. sonuçta windows 11 oldukça yeni bir işletim sistemi. 10 pro ile böyle bir sorunla karşılaşmış mıydın?
10 pro da böyle bir sorun yaşamadım 11 i de yaklaşık 2.5 aydır kullanıyorum sadece bu iki oyunda sorun yaşadım oyun esnasında sıcaklığı da kontrol ediyorum en fazla 70 oluyor galiba son çare format olacak

Federal06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
oyunların uyumluluk problemi olabilir. başka bu sorunu yaşayan var mı iyice araştırdınız mı çözüm videosu ve benzeri?

Kaneki Ken

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,458
İsim
Fatih Ege Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
Anime , Bilgisayar , Kodlama
W11 den kaynaklı uyumsuzluk problemi olabilir ve driverlar güncel mi

Dahası  
Reaksiyon skoru