Neler Yeni

Bilgisayar bianda siyah ekrana düşüyor (Detaylı)

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emin Şenay
Herkese merhaba, ara sıra yaşadıgım bir magduriyetim var. Oyun oynarken video izlerken veya masaüstündeyken bilgisayar bir anda siyah ekran veriyor 2 monitörüm var birinde Power saving mode diğerinde kablo baglantisini kontrol edin yazıyor. Bu sorunu bazı aralıklarla yaşıyorum 1 sene öncesinde yaşamıştım mesela yine anlattığım gibi olmuştu bizde tamirciye götürdük tamirci de bilgisayar sorunsuz açıldı. 5 ay öncesine kadar da yine siyah ekran düştü önüme bilgisayari kapayıp açtığımda düzelmişti bugünde oyle oldu önüme oyun oynarken siyah ekran geldi bilgisayari kapatıp açtım düzeldi bu sefer film izlemeye başladım 20 dk geçmeden yine kapandı fakat bu sefer hiçbir şekilde düzelmedi ekran kartını takip çıkarttım RAM'ler aynı şekilde çıkarıp sildim BIOS pilini de çıkarıp taktım fakat bir sonuç alamadım bilgisayarın arkasındaki kabloları çıkarıp taktım yine bir şey olmadı güç kablolarını farklı prize bile taktım cozum bulamadim. 2 monitör üm olduğu icin kablonun bozuk olduğunu sanmıyorum biri bozuksa diğeri çalışır diye düşünüyorum yardımınıza ihtiyacım var

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,965
Üyeler
140,736
Son üye
Exxx
Top Bottom